Педиатор_я• 04 июля 2024

Свет!Свежие новости.Срочно

Укренерго спростовує черговий фейк про блекаут Укренерго просить користуватися даними щодо знеструмлень тільки з офіційних джерел
Анонімні ТГ-канали публікують вигадані повідомлення про "тотальний блекаут" і "зональні" стабілізаційні знеструмлення.
Мережею шириться черговий фейк - цього разу на тему знеструмлень. Спростування вигадок публікує Укренерго.

Повідомляється, що анонімні ТГ-канали публікують вигадані повідомлення про "тотальний блекаут" і "зональні" стабілізаційні знеструмлення: начебто різні міста будуть віднесені до різних зон, і від цього залежатиме тривалість "темних" періодів.

Це чергове ІПСО. Вигадка не має під собою жодних підстав, крім спроби отримати нових підписників на анонімні телеграм канали, на яких не буде правдивої інформації, - запевняють в Укренерго.

В Національній енергетичній компанії просять користуватися інформацією щодо планових та аварійних знеструмлень тільки з офіційних джерел: інтернет-сторінок Укренерго, Міненерго і відповідного обленерго.Раніше повідомлялося, що з Європи надійде рекордний об´єм електрики https://ua.korrespondent.net/ukraine/4699019-ukren...
Олечка79• 04 июля 2024
Ответ дляЗаикальница
У нас три часа есть, три часа нету.
А в Полтаве у знакомых, два часа есть, два часа нету, как-то странно распределяют, не находите?
Я из Полтавы , и у нас 3,5 нет, 3 есть и ночью стабильно нет 5 часов . Но куча домов где или отключают лайтово на полтора часа в день или через на час или вообще не отключают никогда и такое распределение уже не кажется нам странным , город насквозь коррупционный

Заикальница• 04 июля 2024
Ответ дляОлечка79
Получается не во всех районах Полтавы отключения одинаковы, кому-то больше, кому-то меньше, а кому-то вовсе не отключают, будто они самые лучшие.
Если так и дальше пойдёт, то люди сами начнут, тем кому никогда не отключают свет, делать эконом режим с электричеством.
Мейк-ап форева• 04 июля 2024
Ответ дляЗнову Я
Вы скорость света знаете? Почему до сих пор не дошел?
Напевно через протести фермерів
Знову Я• 04 июля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Напевно через протести фермерів
Они давно закончились.
Олечка79• 04 июля 2024
Ответ дляЗаикальница
У нас на районе сегодня с 2-х до 18-30 не было света , к отключениям еще и аварийные добавили , в 20-00 вырубят снова . Люди в пабликах злые , говорят что будут пиз… начальников всяких облэнерговских