Как_б_не_так• 04 июля 2024

Это оригинал Кроксы?

Мальдивирую• 04 июля 2024
Да, но нужно щупать
Веккy• 04 июля 2024
Да
автор Как_б_не_так • 04 июля 2024
Спасибо, девочки.
Ранее были без коробок и с вешалками.
Сегодня сержусь• 04 июля 2024
Мне нет. Слишком много не ровных краёв.
Научительница• 04 июля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Мне нет. Слишком много не ровных краёв.
Квадратная наклейка внутри, очень странно.
Я бы такое не брала
Сегодня сержусь• 04 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Я бы такое не брала
Та даже не смотря на все наклейки и кобробку, ну они совершенно не выглядят как оригинал. Края капец какие не ровные, да и на вид кажется они плотнее чем оригинал.
Научительница• 04 июля 2024
Вот в старых (белые) была даже тонкая длинная наклейка, а в новых моделях уже выбито
Заикальница• 04 июля 2024
Не схожі на оригінал..якісь криві, нерівні, наклейки - не зустрічала таких..
І джибітси - хіба не завжди окремо ідуть?
Научительница• 04 июля 2024
Ответ дляЗаикальница
Есть модели с джибитсами
Заикальница• 04 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Есть модели с джибитсами
не знала, купували окремо завжди.

Але ці, якісь вони корявенькі
Научительница• 04 июля 2024
Ответ дляЗаикальница
Я видела с такими наклейками в магазине Крокс в Киеве, там вперемешку и такие наклейки и длинные, но с квадратными точно бы не брала, может продают и паль и оригинал
Научительница• 04 июля 2024
Оригинал очень мягкий и приятно пахнет
автор Как_б_не_так • 04 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Оригинал очень мягкий и приятно пахнет
Я знаю) было много пар.
Вот хочу обновить.
И уже 2й раз попадаю на такой вариант.
Сделок много. Пишут оригиналы
Заикальница• 04 июля 2024
Я колись замовляла і вони ну дуже скрипіли, прямо як резинки китайські.
Ніколи до цього не траплялись такі, а ці... На сайті оригіналу навіть малюнок (типу тай-дай) збігається 1в 1, все перевірила. Не знаю, чому так і чи оригінали насправді)
ТигрЛьвович• 04 июля 2024
Підробка 100%
Научительница• 04 июля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Я знаю) было много пар.
Вот хочу обновить.
И уже 2й раз попадаю на такой вариант.
Сделок много. Пишут оригиналы
Самые мягкие это классика clog , а на вашем фото будут дубовые
Научительница• 04 июля 2024
Мягкие
Потринділиця• 04 июля 2024
Це паль китайська.
автор Как_б_не_так • 04 июля 2024
Ответ дляПотринділиця
Це паль китайська.
Как определили?
Потринділиця• 04 июля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Как определили?
Наклейка. Оригінальну вже більше року вибивають на хлястику як на фото вище. Там завжди вказаний місяць і рік виробництва. Крім того загугліть артикул 205089 - 126 і вам покаже саме білі баябенди з чорним надписом. Мені виглядає, що бірку взяли з оригінальних і на ці навісили. І от цих кольорових полосок в оригіналах давно не бачила, зато на алі їх валом
Коробки у крокса зелені, але в них не всі моделі продаються і у нас я їх не зустрічала
Потринділиця• 04 июля 2024
Ну і запах. Якщо ви вже купили їх, то крокси мають легкий, трошки солодкуватий аромат ( крослайт - це суміш каучуку і полімеру). Від китайських несе гумою
автор Как_б_не_так • 04 июля 2024
Ответ дляПотринділиця
Ці ні
Запах ок. Тому і є сумніви...

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/kroksi-crocs-bayab...
Потринділиця• 04 июля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Ці ні
Запах ок. Тому і є сумніви...

Це точно паль. Є всі розміри і ціна смішна. Я купила буквально тижлень тому на німецькому кроксі баябенди за 27 євро, здається. І це по великій знижці 30 чи 50 відсотків. А тут... ну і цих з ромашечками, банданами і т.д. на оф сайті не бачила ніколи