Гостра на язик• 04 июля 2024
Ваші діти після закінчення вузу працюють
за своєю спеціальністю? ( можна докладніше в коментарях ) Як шукали роботу ?
КоКоКоКоКоКо...• 04 июля 2024
вот только диплом забирать в след.месяце. Работает в магазине - не по специальности.
Гостра на язик
• 04 июля 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
На кого вчився? Так і планує продовжувати працювати в магазині?
ГонУрова дівка• 04 июля 2024
Добрий день! Мені теж цікаво дізнатися як здебільшого знаходять роботу. Коли я закінчила вуз, батьки чоловіка знайшли мені і так само йому в своєму селищі. А вже на наступний рік син має поступати і тепер постав вибір куди саме, маю на увазі місто, туди де потім можна буде шукати зв´язки, щоб на роботу працевлаштувався чи краще по можливості подалі , де вже сам зможе знайти. Взагалі є й думка про закордон де також пишуть більша вірогідність працевлаштуватися навіть під час навчання. але як насправді чи дійсно так...
КоКоКоКоКоКо...• 04 июля 2024
Ответ дляГостра на язик
логистика, пока так и будет в магазине
Гостра на язик
• 04 июля 2024
Ответ дляГонУрова дівка
І мені цікаво. Син закінчив 2 курс. Звʼязків ми не маємо…
На паровозе• 04 июля 2024
Ответ дляГостра на язик
А для чого зв´язки? Розслиє своє резюме туди, де хоче працювати, проходить співбесіди. Як правило, ще в універі починають працювати
Фуліганка• 04 июля 2024
Ответ дляНа паровозе
а чем плохи связи- если есть кому помочь,это отлично.
Ростки жимолости• 04 июля 2024
сын закончил 3 курс. Он в вузе после колледжа. Работает по специальности.
На паровозе• 04 июля 2024
Ответ дляФуліганка
Зовсім не розумію для чого вони, хороший спеціаліст завжди роботу знайде
Ростки жимолости• 04 июля 2024
Ответ дляНа паровозе
какой хороший специалист сразу после вуза или на 3-4-5 курсе?
На паровозе• 04 июля 2024
Ответ дляРостки жимолости
Активний і дуже мотивований, таких звідти беруть на роботу із задоволенням
А я нівроку• 04 июля 2024
Ответ дляФуліганка
Сегодня есть кому помочь - завтра нет; зачем питать иллюзии?
Лучше рассчитывать на себя. Помогут - хорошо
Живчик-счастливчик• 04 июля 2024
Не работает и, видимо, после окончания университета, не будет, чтобы не попасть под мобилизацию
Ро30BbIu_CJIoHuK• 04 июля 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Думаете, он выездной будет к моменту окончания универа, что так легко его за границу отправляете?
А я нівроку• 04 июля 2024
Ответ дляРостки жимолости
Начиная работать с 3-го курса, за 3-4 года уже можно иметь хорошее резюме и быть если не хорошим специалистом, то перспективным.
А я нівроку• 04 июля 2024
Ответ дляНа паровозе
У советчиц две крайности:
1 #беззнакомыхненайтихарошуюработу
2 #моидетиработаюс14летзарабатывают€5тысяч
1 #беззнакомыхненайтихарошуюработу
Творческий типаж• 04 июля 2024
Автор, я не дитина. А доросла без зв’язків в минулому. Вчилася на редактора. При навчанні потрібні були гроші кишенькові. Тому шукала підробіток. Спершу займалася репетиторством (за копійки, але для мене це було суттєво). З другого курсу підробляла в газеті, позаштатним кореспондентом (типу практика, там дурників люблять, кому гроші платити не треба, бо там не платили, а завдання їх робила). І ось на одному такому завданні познайомилася з організаторами заходу (там презентація книжки була), з дівчиною-піарницею, вона була трохи старша за мене, я їй прямо і сказала, що шукаю роботу, як у вас щось буде, то запрошуйте. Через якийсь час вона подзвонила, сказала, що є робота. Але зп не дуже, але офіційно і досвід. Після першої роботи другу шукати легше. Вже старт є. З важкого було те, що на парах доводилося викручуватися, пропускати, бо вчилася очно. Важкий був період. Але без зв’язків, думаю, в усіх сферах важко. До речі, мій універ ніякої роботи не пропонував, всі самі шукали. Можливо, я не крутий спеціаліст, бо до мене черга не стояла. Всі наступні роботи доводилося шукати, й це також потребує зусиль та підготовки.
Ростки жимолости• 04 июля 2024
Ответ дляА я нівроку
это если кто года 2-3 уже где-то работал.
А если нет? Вот он на 3-4 курсе ищет работу первый раз. Ну какой хороший специалист? Или после 5 курса? Теоретик? Да пусть он будет очень активный - от этой активности толку нет
Бабуся Бетман• 04 июля 2024
Ответ дляСусідка знизу
Работает с 3 курса по специальности, айти.
Он у вас обучался самостоятельно или был наставник
Самоучка• 04 июля 2024
працює з 3-го курсу. ай ті. спеціальність схожа. але від універу взяв рівно нуль. просто добре що бюджет
Ростки жимолости• 04 июля 2024
Ответ дляА я нівроку
У советчиц две крайности:
1 #беззнакомыхненайтихарошуюработу
100%
а можно через знакомых найти работу, а дальше сам уже.
А я нівроку• 04 июля 2024
Ответ дляРостки жимолости
А кто-то не даёт искать работу раньше?
Именно для опыта и резюме.
Кто хочет - ищет возможности, кто не хочет - причины
Именно для опыта и резюме.
Гостра на язик
• 04 июля 2024
Ответ дляСамоучка
Що допомогло курси чи самопідготовка?
Сусідка знизу• 04 июля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Сначала муж занимался с ним, мы все в айти, потом сын выбрал для себя то, что ему нравится и учился самостоятельно...
Универ закончил для корочки, если б сам не занимался, толку б не было...