Зубная фея• 04 июля 2024
Питання до ВПО, які оформили прихисток.
Дівчата, підкажіть, будь ласка!
Господар житла, де я живу, оформив прихисток і я щомісяця ходжу в ЦНАП відмічатись з 1-5 число. Мені потрібно було терміново поїхати у справах і я не можу зараз відмітитися, то прихисток з господаря знімуть?
Зубная фея
• 04 июля 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
За месяц, когда вы не отметитесь не будет компенсации
Мені ще буде треба везти дитину в табір. Але ж мої речі лишаються там. Я буду продовжувати там жити. Не розумію, чому так. Я можу відмітитися, коли повернусь. Але не з 1 по 5. Це ж не в´язниця, що не можна виїхати навіть у справах.
Зубная фея
• 10 июля 2024
Можна бути відсутнім до 90 днів і ВПО не знімається. Але з прихистком незрозуміло.