Ксерокопия ночи• 04 июля 2024
Велосипед и дождь. Вы ездите в дождь или после дождя?
Я вот нет. мокрые дороги не люблю
Оле Лукойе• 04 июля 2024
сын не ездит. но сейчас жара, если дождь не долгий, пол часа и все высохло
Ксерокопия ночи
• 04 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Обожнюю їздити після дощу
Це такий кайф.
чому? а подскользнутся не боитесь?
сладкий_ноябрь• 04 июля 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
чому? а подскользнутся не боитесь?
Ні, в мене хороший протектор на колесах
сладкий_ноябрь• 04 июля 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
чому? а подскользнутся не боитесь?
Ну і це з якою швидкістю потрібно їхати, щоб довбанутися
Ксерокопия ночи
• 04 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
не знаю, это у меня такой страх, там скорость не обязательна, просто как на песке подскальзываешься
Бодіпозітівна• 04 июля 2024
Обожаю катать после дождя. Пыли нет, мокрый песок более проходимый. Запачкаться не боюсь)) В дождь не люблю но если в дороге застал воспринимаю как приключение
культУра• 04 июля 2024
Ми раніше з донькою обожнювали кататися в дощ і після по калюжам)) щастя у дитини було повні штани)
Спеціально у всіх були костюми-дощовики, якщо то було не літо
культУра• 04 июля 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Та ну.
Немає такого і близько.
Принаймі на гірських і гібридах протектор такий, що не ковзає
Немає такого і близько.