ВЫВсеВрете• 04 июля 2024
Я одна вважаю, що поки чоловік не подарував квіти, то це не залицяння?
До цього моменту всіх відшиваю.
Для мене важливо, щоб чоловік подарував квіти. Тільки тоді я починаю розглядати його.
Але проблема в тому, що квітів я ще так і не отримала, бо всіх відшила
Хитрушка-чекушка• 04 июля 2024
Ответ дляЦукрові вишні
А що таке залицяння взагалі? Не розумію значення …
Ну это как аналог кота, который метит территорию перед тем как
Чаклунка-ведунка• 04 июля 2024
Это у вас пунктик насчёт цветов?
Что они вам дают?
У меня начальник часто жене цветы дарит.
Каждый раз когда от любовницы возвращается...
Что они вам дают?
Смурфик• 04 июля 2024
Не от всякого человека хочется получать цветы. Если ухажер неприятнее, то его цветы только усложняют все.
Губной рояль• 04 июля 2024
А якщо подарує ремонт у Вашій квартирі, автівку з салону … але без квітів?
Vitamina1407• 04 июля 2024
Я вам скажу що навіть одруження це не кохання. А квіти може і їбобо якесь дарувати,
Спасу мир• 04 июля 2024
Це те саме, з особливим мисленням, що в Genesis працювало керівником і переїхало в село???
Пліснявілий сир• 04 июля 2024
Напишіть на лобі собі це тоді подарує чоловіки не вміють зчитувати ваші думки
Всюди влазю• 04 июля 2024
Я человек практичный, меня больше интересует хорошо пожрать. Так что буду рада не венику, а хорошему стейку
Ms. При теле• 04 июля 2024
Ответ дляВсюди влазю
Солидарна с Вами. Для меня мужчина с букетом такое себе скучное и пресное создание. Вот то ли дело вместе пожрать и поржать. Это уже свой, можно присматриваться дальше. Муж таскал мне на свидания вместо цветов вполне практичные вещи: термос, флягу для воды, ведро черешни в конце концов