Дівка в намисті• Изменено 31 декабря 2024

Вам чоловік дарує подарунки на свята? Новий рік, наприклад?

Мені ніколи. Тільки гроші беру і сама собі роблю подарунки, напевно це не правильно. В його сім´ї взагалі не було прийнято дарувати подарунки. Свекруха дуже не любить отримувати, завжди на все «не треба мені це», за квіти то взагалі там скандал, не дай Боже їх подарувати на 8 березня чисто символічно
НетЕщеНаверное• 31 декабря 2024
Это вы по мотивам вчерашней темы про ’украла деньги у мужа’ придумали?))
Дружная семейка• 31 декабря 2024
Да, дарит. Я говорю что мне надо и что хочу получить на праздники
автор Дівка в намисті • 31 декабря 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Не вигадала.. так і є.((( просто мені трохи сумно через це, що немає навіть бажання щось вигадати. Хочаб за 100 грн, що завгодно. Купую сама собі що хочу за його кошти, тому справа не в грошах
Чарочка діда• 31 декабря 2024
дарит всегда) не всегда попадает конечно, но без подарка праздников не бывает у нас)
Рубаю олівлє• 31 декабря 2024
Дает деньги, так как знает что мне ничего не понравится из его сюрпризов
Ошеламиссимо• 31 декабря 2024
Ответ дляДівка в намисті
Краще купити самій собі бажаний подарунок за його кошти ніж він обере сам, але непотрібну фігню
МаринаХ28• 31 декабря 2024
Дарує. Хоч я байдуже ставлюсь до квітів, але ніколи про це не кажу щоб не відбити охоту в даруванні :)
На рахунок подарунків то говорю прямо що я хочу, нам так обом зручно.
Працівниця року• 31 декабря 2024
Не люблю когда мне дарят не то что я хочу, а что я хочу я и сама не всегда знаю, муж тем более
Блакитна устриця• 31 декабря 2024
Дарував завжди прикраси, ну на початку нашого шлюбу, років 10, потім вже замовляла що потрібно, то парфуми, то відпочинок, то телефон, то фен, зараз вже не пригадаю.. 26 років разом) зараз на фронті, то тільки квіти кур´єром, і гроші висилає, але є двоє синів, більше їх балую зараз..
Щира українка• 31 декабря 2024
У мене Новий Рік - найбільше свято, люблю навіть більше мого дн. Чоловік подарунки дарує- але треба озвучувати що хочу. В його родині теж не дуже прийнято дарувати подарунки, особливо дорогі. Свекруха , царство небесне, завжди була здивована моїм подарункам , але таки було видно, що їй було приємно . Квіти дарувала їй щомісяця
Без QR коду• 31 декабря 2024
Моя свекруха такая же прибацанная, поэтому для мужа делать подарки - это стресс, последствия неудачных попыток в детстве, когда она его отругала.
Даже в конфетный период он меня просто в магазин приводил и кредитку доставал.

По молодости пыталась его приучить, потом поняла, что все заканчивается моими обидами и его злостью.
Так что, да, просто беру деньги и иду за подарком.
Ananasprotivogaz• 31 декабря 2024
Дарит. Все что захочу. Телефон, монитор на эти праздники
Алесс• 31 декабря 2024
Не дарує подарунки. Каже,бери гроші,шо треба купи. Я не вмію обирати.
Свекруха квіти любить,букети. Їй даруємо на день народження.
Я люблю вазони,купую,що мені подобається
Манка Я• 31 декабря 2024
Дарит и я дарю
Викасикрет• 31 декабря 2024
Так
КошкинДом• 31 декабря 2024
у меня такой же(
скажи что, я куплю...
блин...
а так хочется сюрприз.
но он делать их не умеет
эх...
так и помру никогда не распаковывая подарок😂
Патика-мотика• 31 декабря 2024
Да, дарит то что я хочу. Когда дарил ’сюрприз’ это всегда было мое разочарование. Поэтому дарит то что я говорю.
r25-1• 31 декабря 2024
Ответ дляAnanasprotivogaz
Удалено администрацией...
Ananasprotivogaz• 31 декабря 2024
Ответ дляr25-1
Удалено администрацией...
Вы того?