12 галюцинаций• 05 июля 2024

Ви б запропонували допомогу?

В нас є дуже близькі друзі, відносини дуже близькі, я хрестила їх дитину. В друга є рідний брат, йому зараз 26 років й треба йти у ТЦК отримувати військовий квиток (раніше це треба було робити в 27, але ж призивний вік знизили до 25), й зрозуміло, що він отримає повістку. В нашої дочки є інвалідність, група підходить. Ви б запропонували друзям варіант з одруженням, або погодилися б, якщо запитають? Дочка не проти, їй також шкода хлопця, але вона молода, до шлюбного інституту ставиться байдуже. Інших варіантів у них немає, на жаль
Результат:
вже голосів: 583
205 (35.16%) Запропонувала б/погодилася
139 (23.84%) Ні в якому разі
122 (20.93%) Тиць, свій варіант
117 (20.07%) За певних умов
Заикальница• 06 июля 2024
Ответ дляМороженная курица
У доньки автора є хлопець закордоном .Не розумію ,йому все одно ?
Тим більше. Якби ще сама була то грайся з своїм життям як хочеш,але в парі такі речі мають проговорюватись як мінімум. Або там по суті стосунків нема,всім пофіг. Мене більше лякає мама яка хоче щоб донька когось рятувала. Вибачте це не 1000 до зарплати позичити.

автор 12 галюцинаций • 06 июля 2024
Ответ дляЗаикальница
Мати дівчини повинна думати в першу чергу про свою доньку, про саму себе. А вже потім - за інших людей і чоловіків. Непродуманий альтруїзм створює лише проблеми
В мене інша думка, підкріплена життєвим досвідом
Джонсонюк• 06 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Зараз вона у нас в гостях, канікули. Так, приїде на укладання шлюбу, якщо буде необхідно
Тобто, для вашої доньки ваша оселя не її дім? Вона у вас в гостях?
автор 12 галюцинаций • 06 июля 2024
Ответ дляДжонсонюк
Це не наша оселя, це зйомна квартира, наш дім для неї звісно був дім, але його, на жаль, вже немає. Вона знімає квартиру за кордоном, там й живе. Мы знімаємо в Україні. Й так, вона приїздить до нас в гості, ми до неї. Що не так?