12 галюцинаций• 05 июля 2024
Ви б запропонували допомогу?
В нас є дуже близькі друзі, відносини дуже близькі, я хрестила їх дитину. В друга є рідний брат, йому зараз 26 років й треба йти у ТЦК отримувати військовий квиток (раніше це треба було робити в 27, але ж призивний вік знизили до 25), й зрозуміло, що він отримає повістку. В нашої дочки є інвалідність, група підходить. Ви б запропонували друзям варіант з одруженням, або погодилися б, якщо запитають? Дочка не проти, їй також шкода хлопця, але вона молода, до шлюбного інституту ставиться байдуже. Інших варіантів у них немає, на жаль
Результат:
вже голосів:
205 (35.16%)
Запропонувала б/погодилася
139 (23.84%)
Ні в якому разі
122 (20.93%)
Тиць, свій варіант
117 (20.07%)
За певних умов
Вся така шо куди там• 05 июля 2024
Ответ дляДелиВерка
Интересный вариант однако
Ну выход же
Как минимум не умрёт в окопе.
А может и семья нормальная будет
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляДелиВерка
Интересный вариант однако
Ну выход же
Ну так, з незнайомою дівчиною зв´язуватися якось не дуже, а ми свої
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляКозачка
Только брачный контракт составьте
Нащо? В дочки немає власності, в нього теж
ДелиВерка• 05 июля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Нет. Капец, я своей дочкой ещё не жертвовала
А в чем жертвенность?
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
А в чому жертва?
Единорог помог• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
А в чому жертва?
Во всем. О своем ребенке думайте
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Во всем. О своем ребенке думайте
Тобто, відповіді немає. Моїй дитині від цього гірше не буде
Козачка• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Это вам так кажется сейчас, лучше обезопасить себя. Но дело ваше
Морожена_курка• 05 июля 2024
Если друзья очень близкие, прям как родные - да, предложила бы. А если просто друзья - нет
Единорог помог• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
С чего вы взяли? И кто вы такая чтоб за нее решать
120-120-120 (не худею)• 05 июля 2024
Не предлагала бы, но если сами попросят, то вполне возможно
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Как минимум не умрёт в окопе.
А может и семья нормальная будет
В кого? Шлюб мається на увазі фіктивний
Маю натхнення• 05 июля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Во всем. О своем ребенке думайте
Так в чому? Дівчині не обовязково жити з ним як дружині. Чи Ви вже собі надумали, що її випхнути до нього хочуть?
Морожена_курка• 05 июля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
В теме написано, что дочь не против
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляКозачка
То які ви вбачаєте ризики?
Ms. Dolly• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Если Ваш ребенок осознанно на это согласен, я бы предложила такую помощь своим друзьям
Галя із Дарниці• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
А то незнакомая девушка будет из лучших побуждений устраивать чудеса альтруизма. Разве что с хорошей материальной благодарностью.
Единорог помог• 05 июля 2024
Ответ дляМаю натхнення
А типа нет? Тем более сегодня друзья, завтра враги. Но дочуркой поиграли
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Я за неї не вирішую. Обговорювали цю проблему, вона сказала, що не проти.
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляМаю натхнення
Дівчина навіть в іншій країні живе й заміж по-справжньому років 10 ще не збирається
Козачка• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
То які ви вбачаєте ризики?
Вам же виднее, что и как у вас, мало ли какой бабушка наследство оставит. И вообще сколько продлится этот ’брак’ вы же не знаете
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Незнайомій можна заплатити, але це якось не дуже, як на мене
Галя із Дарниці• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Это нормально, потому что это оплата за услугу. Которая спасет жизнь.
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
З чого б нам стати ворогами? Й розлучитися не проблема у разі чого
Птица Говоруша• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
а якщо на момент розлучення хтось із них набуде власності?