12 галюцинаций• 05 июля 2024

Ви б запропонували допомогу?

В нас є дуже близькі друзі, відносини дуже близькі, я хрестила їх дитину. В друга є рідний брат, йому зараз 26 років й треба йти у ТЦК отримувати військовий квиток (раніше це треба було робити в 27, але ж призивний вік знизили до 25), й зрозуміло, що він отримає повістку. В нашої дочки є інвалідність, група підходить. Ви б запропонували друзям варіант з одруженням, або погодилися б, якщо запитають? Дочка не проти, їй також шкода хлопця, але вона молода, до шлюбного інституту ставиться байдуже. Інших варіантів у них немає, на жаль
Результат:
вже голосів: 583
205 (35.16%) Запропонувала б/погодилася
139 (23.84%) Ні в якому разі
122 (20.93%) Тиць, свій варіант
117 (20.07%) За певних умов
Чупа-чупс• 05 июля 2024
Автор, я бы намекнула, что в принципе такой вариант можно рассмотреть, но не настаивала бы - знаете ж, благими намерениями..... И да, лучше это сделать на условиях брачного контракта, чтобы после этого брака никто никому ничего не был должен.
Жизнь по-разному складывается и лучше подстраховаться, чтобы потом локти не кусать и с друзьями в хороших отношениях остаться.

Добрий Єнот• 05 июля 2024
Якщо друзям знадобиться нирка чи шмат печінки - не соромтеся, у вас є аж ціла родина для розтину.

До теми. Ні, не треба нічого пропонувати. Що треба? Навести лад у власних кордонах і переглянути ієрархію цінностей.

Аргументи.
Ви не знаєте цих людей, але згодовуєте їхнім потребам не тільки себе, а й дочку.
Так, ви дійсно не знаєте цих людей. Так, навіть попри тривалу дружбу.
Люди самі про себе можуть багато чого не знати, а ви щось кажете про друзів.

Дитина цих друзів - то взагалі закрита інформація для вас. Ну що ви можете про нього знати? Тільки те, що він погодиться показати власним батькам, а вони - вам.
Ви знаєте тільки, наскільки добре він грає роль порядної людини.

Шлюб - це юридично зафіксований зв´язок та спільна відповідальність.
Гіпотетично хлопець може влізти в кредити. Гіпотетично ваша дочка може полюбити іншого чоловіка.

І головне. Зрозуміло, навіщо фіктивний шлюб тому хлопцю.
А от вашій донці - навіщо?

Сформулюю за вас. Донька безкоштовно має влізти в юридичну тяганину, щоб якомусь сину вашої подруги стало добре. Не надати комусь послугу за адекватну винагороду, а на випередження запропонувати себе як рятівне коло.
Триндець. Наведіть лад в ієрархії цінностей.
Водійка хімарса• 05 июля 2024
Ні. Тим паче безкоштовно, і на альтруїстській основі))
Це здається що просто одружитися.
А насправді, це несе взаємні обов´язки. Починаючи від спільної власності і закінчуючи набраними, одним з подружжя, кредитами.
Своего не предлагать• 05 июля 2024
Ответ дляПешеходик
Ни в коем случае!
Нельзя так похорить дочь!
Как Вы потом реальным сватам будете объяснять, что дочь уже была замужем???
А будущему мужу ?
А как надо это объяснять??? Вы реально живете в мире розовых пони и одного брака на всю жизнь? А если еще и дети у людей от первых браков бывают как это объяснять? Хотя их можно сослать в монастырь как вариант
Водійка хімарса• 05 июля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Якщо це був справжній шлюб і справжній досвід - це одне.
А для чого дівчині навішувати на себе зайві шлюби і розлучення - велике питання.
Водійка хімарса• 05 июля 2024
Ответ дляДобрый Йиннот

Аргументи.

А от вашій донці - навіщо?

Згодна.
Повна фігня для комфорту якогось там умовно хорошого хлопця.
Відірву та викину• 05 июля 2024
Автор, захоплююся такими друзями, як Ви. Я би допомогла.

ДлинноНожка• 05 июля 2024
Девочке за это следует заплатить хорошую компенсацию. Ей даже что бы выйти замуж ещё раз, даже после развода, надо будет брать справку в Украине, что она не замужем уже. Тоесть это на всю жизнь проблемы. И девушка инвалид. А это значит, что всё ей в жизни сложнее делать, чем остальным.
ДлинноНожка• 05 июля 2024
Автор, мама парня скорее всего...
Своего не предлагать• 05 июля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Вы откуда вещаете? Из леса? Вам написали не единожды что люди даже жить вместе не будут. Речь идет о документах и всё. Как поженились так и развелись, в чем проблема???
Борисфенка• 05 июля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Вище правильно написали про кредити. Хлопчик візьме кредит, донька буде віддавати.
Ще якісь нюанси можуть вилізти. Навіщо це все доньці?
О_Юми• 05 июля 2024
Напишіть в лічку, будь ласка
автор 12 галюцинаций • 05 июля 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
может дочка тайно влюблена в этого человека?
Ні
автор 12 галюцинаций • 05 июля 2024
Ответ дляМиловидна леді
А вы уверены, что оно ему надо?

У меня два сына... ставлю себя на место родителей мальчика. Может они ситуацию так не видят? Дело в том, что это должно быть их желание, их просьба. Чтобы ваша дочь была в правильной позиции в этой ’семье’’.
Что они думают про варианты для сына?
Батьки в ДНР, не спілкуються, він в 2014 переїхав до брата в Україну, ще в школі, він ни опікувався.
ЭтаваНиМожетБыть• 05 июля 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
А долги, кредиты
Теж діляться?😅
автор 12 галюцинаций • 05 июля 2024
Ответ дляДобрый Йиннот

Аргументи.

А от вашій донці - навіщо?

Брату нашого друга, неуважно читали. Гипотетично вы праві, але гипотетично. Дякую за вашу думку
автор 12 галюцинаций • 05 июля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Згодна.
Не для комфорту, а для збереження життя та здоров´я
автор 12 галюцинаций • 05 июля 2024
Ответ дляДлинноНожка
Дякую за коментар, дуже слушний, так, довідку брати доведеться.
Нічний дожор• 05 июля 2024
сколько раз себе говорила- не делай того чего не просят,в итоге именно ты будешь ’плохая’. Не несите добро -не получите зла.

Своего не предлагать• 05 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
То есть в обычных браках «по большой и чистой» таких проблем нет 🤔 выше посоветовали брачный контракт как вариант. У вас оформлен с мужем брачный контракт? Вы не боитесь что он кредитов наберет?
Нічний дожор• 05 июля 2024
Ответ дляДлинноНожка
Автор, мама парня скорее всего...
тогда она должна понимать ,что за спасение жизни сына,ей придется заплатить и это будут не деньги
Борисфенка• 05 июля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Я можу боятися чого завгодно, але це мій усвідомлений вибір і я несу відповідальність за свій вчинок.
А у дівчини ’кіт в мішку’, на що він здатний, невідомо.
Водійка хімарса• 05 июля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Навіщо це молодій дівчині?
От просто - навіщо?
Я б на таке не погодилася ні в 18, ні в 20, ні тим паче зараз.
Ще й безкоштовно.
Водійка хімарса• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Для збереження життя і здоров´я хай сидить вдома безвилазно, як це робить деяка кількість чоловіків.
Шлюб йому дасть комфортне, вільне переміщення у просторі
Добрий Єнот• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Якщо брату, то ще гірше.
Перепрошую, але поставлю делікатне питання. З чим пов´язана інвалідність вашої доньки? Що не так з її здоров´ям?
Помилуйте мадам• 05 июля 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Теж діляться?😅
Ещё и как, а После смерти переходят в наследство
Добрий Єнот• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Ми не ставили її в таку позицію
Вона вже в такій позиції.
Сам факт звернення з цим гіпотетичним сценарієм - вже незворотній шлях. Особливо в родині, де батьки загралися в доброчинників.
Якщо ви дійсно мати дівчинки, то у вашій родині суцільна травматизація.
Всі начебто повинні когось рятувати, прикривати чийсь задок.
Стріляний птах• 05 июля 2024
У ваших друзей, настоящие друзья!
Марічка• 05 июля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
И все? Типа чисто по доброте душевной?
Я бы лично во все это не встрявала, зачем вам вся эта муть
Я за настоящий , а не фиктивный брак
это как женьтьба по залету. жили 5 лет не расписаные, бац и беременность, поженились, для вас такие браки тоже фиктивные?
тут через одну так имнно замуж и вышли если не вы сама
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Она права практично и реально. А вы трохи тойтаво. Я спасатель по жизни и борюсь с этим но даже я б не додумалась дочку подсовывать как решение проблемы брата(!!!) знакомых(!!!).