12 галюцинаций• 05 июля 2024
Ви б запропонували допомогу?
В нас є дуже близькі друзі, відносини дуже близькі, я хрестила їх дитину. В друга є рідний брат, йому зараз 26 років й треба йти у ТЦК отримувати військовий квиток (раніше це треба було робити в 27, але ж призивний вік знизили до 25), й зрозуміло, що він отримає повістку. В нашої дочки є інвалідність, група підходить. Ви б запропонували друзям варіант з одруженням, або погодилися б, якщо запитають? Дочка не проти, їй також шкода хлопця, але вона молода, до шлюбного інституту ставиться байдуже. Інших варіантів у них немає, на жаль
Результат:
вже голосів:
205 (35.16%)
Запропонувала б/погодилася
139 (23.84%)
Ні в якому разі
122 (20.93%)
Тиць, свій варіант
117 (20.07%)
За певних умов
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Не для комфорту, а для збереження життя та здоров´я
Чем он так ценен для вас? Себе ответ дайте
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 05 июля 2024
Ответ дляСтріляний птах
У ваших друзей, настоящие друзья!
Лох она. Война показала как друзья кидают легко не задумываясь
Своего не предлагать• 05 июля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Навіщо це молодій дівчині?
От просто - навіщо?
Я б на таке не погодилася ні в 18, ні в 20, ні тим паче зараз.
Ще й безкоштовно.
От просто - навіщо?
Ще й безкоштовно.
Так вам и не предлагал никто. С чего вы решили что бескоштовно? Мама сейчас почитает комментарии и озвучит друзьям сумму. Это все через рот решается внутри семьи за 10 минут
ДлинноНожка• 05 июля 2024
Сейчас однократный нелегальный выезд, стоит от 10 тысяч. Вот и думайте. Бесплатно подставлять девочку не стоит. То что досталось само и бесплатно, никто не оценит. Не говорю, что вам надо таксу выставлять своим друзьям. Но материальная благодарность, и весомая, должна быть. Ну и опять же, самому парню судя из темы это не особо надо.
Своего не предлагать• 05 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Я можу боятися чого завгодно, але це мій усвідомлений вибір і я несу відповідальність за свій вчинок.
А у дівчини ’кіт в мішку’, на що він здатний, невідомо.
А вам написали что она инвалид по умственной деятельности? Вроде ж 18 лет это вполне себе дееспособный человек. В чем кот в мешке? Если они давно дружат семьями значит она хорошо знает парня этого. Все возникающие вопросы проговариваются и оформляется брачный контракт.
Только здесь через тему Спасите помогите муж дебил и дальше по тексту. Вроде ж все замуж выходили с открытыми глазами и со всей ответственностью подходили к этому процессу 🙄 или только у этого парня непонятно что в голове и инструкция утеряна? Остальные понятные были до свадьбы 🤦
Помилуйте мадам• 05 июля 2024
Ответ дляО_Юми
Напишіть в лічку, будь ласка
О вы уже деньги будите предлагать
Борисфенка• 05 июля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
З написаного я особисто побачила, що дівчина в очі не бачила цього хлопця. Більше того, мама-авторка теми також в очі не бачила цього хлопця. Тому кіт в мішку.
І ще окремо - про такий нюанс, як спадщина. У випадку якихось трагічних подій (а у нас зараз війна) цей кіт в мішку ще й стане спадкоємцем майна авторки, хай подумає і про це.
Помилуйте мадам• 05 июля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
То есть в обычных браках «по большой и чистой» таких проблем нет 🤔 выше посоветовали брачный контракт как вариант. У вас оформлен с мужем брачный контракт? Вы не боитесь что он кредитов наберет?
Да это очень часто, но там любовь секс, и прочие плюшки замужества, а тут у девочки какие плюсы
Помилуйте мадам• 05 июля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Ну за деньги , одобряю...
Помилуйте мадам• 05 июля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Если за 10000 баксов то логично, а бесплатно...не логично,
Добрий Єнот• 05 июля 2024
Жінка не повинна рятувати чоловіків.
А якщо рятує, то за таких умов:
- чоловік має для неї особливу цінність (наприклад, йдеться про сина),
- недієздатний чоловік дорогий їй як пам´ять про щасливі роки :)
- чоловік є для неї постачальником ресурсів.
Все інше - за винагороду і компенсацію ризиків.
В цій історії юній дівчині нав´язують роль безкоштовної рятувальниці.
З таких ніжних років вона має вчитися захищати рандомних чоловіків, брати на себе відповідальність за їхнє життя та здоров´я.
’Супер’ для психіки, ’вау!’ та ’прекрасно’.
А якщо рятує, то за таких умов:
Соня-сонятко• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Тобто, відповіді немає. Моїй дитині від цього гірше не буде
а якщо вона зустріне хлопця?
хто захоче звязуватись із заміжньою???
чи ви вже поставили на ній крапку?
хто захоче звязуватись із заміжньою???
чи ви вже поставили на ній крапку?
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Для збереження життя і здоров´я хай сидить вдома безвилазно, як це робить деяка кількість чоловіків.
Шлюб йому дасть комфортне, вільне переміщення у просторі
Так, а що в цьому поганого?
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляДобрый Йиннот
Якщо брату, то ще гірше.
Перепрошую, але поставлю делікатне питання. З чим пов´язана інвалідність вашої доньки? Що не так з її здоров´ям?
Вибачте, але це немає відношення до суті питання.
Добрий Єнот• 05 июля 2024
Портрет персонажа ’Брат чоловіка подруги’. Вже звучить як анекдот.
Вічно молодший, вічно під опікою старших.
Ні, зрозуміло, коли він у юному віці отримав допомогу від старшого родича.
Але ж час йде, і молодший брат вже не наївний юнак без ресурсів, а дорослий чоловік.
Цей дорослий чоловік має роботу та відповідальність за себе.
І що він пропонує?
Ні-чо-го.
Може, він накопичив чи збирає гроші для вирішення екстремальних питань? Було б логічно. Він назбирав певну суму та звертається до дівчини з пропозицією. Допоможи, мовляв, Орисю. Ти мені - комфорт і безпеку, а тобі за це - мішечок грошей плюс компенсація організаційних витрат (на квитки, наприклад, та інші схожі пункти).
В іншому ж випадку юне дівча має безкоштовно опікуватись чужим дорослим лобурякою.
І що він пропонує?
Ні-чо-го.
Добрий Єнот• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Розумію вас.
Не наполягаю.
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Она права практично и реально. А вы трохи тойтаво. Я спасатель по жизни и борюсь с этим но даже я б не додумалась дочку подсовывать как решение проблемы брата(!!!) знакомых(!!!).
Не знаю, де ви прочитали про знайомих. Це дуже близькі друзі, ближчі за родичів. Хлопець - добре знайома дитина, що дорослішала у нас на очах + ми всі - колеги. Про ’подсовывать’ навіть коментувати не буду
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Він цінний друзям, а вони нам. Чим цінні справжні друзі - дивне питання
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Нам війна показала геть інше. Шкода, що в вас такий досвід
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
З того, що я так написала. Ми не обмежені в матеріальних ресурсах
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляДлинноНожка
З чого ви взяли, що не треба?
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
О вы уже деньги будите предлагать
Не пропонували, вы помиляєтеся
Помилуйте мадам• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Не пропонували, вы помиляєтеся
Не предлагают, а жаль,
Помилуйте мадам• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Вы прислушайтесь...
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Неуважно читали. Я писала, що вони знайомі вже 10 років, як й ми з ним.
У випадку трагічних подій є чоловік, батьки, дитина. До чого тут зять?
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляСоня-сонятко
а якщо вона зустріне хлопця?
хто захоче звязуватись із заміжньою???
чи ви вже поставили на ній крапку?
хто захоче звязуватись із заміжньою???
чи ви вже поставили на ній крапку?
То рожзведеться й буде незаміжньою
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляДобрый Йиннот
Розумію вас.
Не наполягаю.
Але я розумію вашу цікавість, тому відповім так : хвороба не заважає їй вільно пересуватися, жити самостійно, навчатися в університеті й працювати. Це не ментальна хвороба й не хвороба опорно-рухового апарату.
Добрий Єнот• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Якщо діяти за сценарієм, даним темою:
- Дівчина ствердиться в ролі безкоштовної рятувальниці дорослого чоловіка. Це дуже шкідливо для юної і не зовсім зрілої психіки.
- Чоловік ствердиться в ролі вічно молодшого брата, яким опікується хтось небайдужий. Це шкідливо і для нього, і для його майбутньої родини, і для нинішніх ’опікунів’ (його брата з дружиною).
Добра справа без належного підгрунтя стає шкідництвом з відтермінованим наслідком.
12 галюцинаций
• 05 июля 2024
Ответ дляДобрый Йиннот
Якщо діяти за сценарієм, даним темою:
Ви вважаєте можливу загибель на війні кращою альтернативою для нього? А те, що дочка буде думати, що допомагати людям - це нормально, я вважаю плюсом. Їй особисто й нашій сім´ї багато допомагали навіть зовсім сторонні люди, тому нам здається це нормальним й деякі коментарі тут мене дуже засмучують.
сама себе прекрасная• 05 июля 2024
Варіант наче непоганий і того хлопця ваша дочка зможе врятувати. Єдине але.
Війна ще невідомо на скільки років. Якщо у вашої дочки з´являться стосунки? Що тоді робити? Розлучення - відправка того хлопця,на фронт. Але і статус заміжньої дуже багатьох від вашої дочки відвадить.
Остаточне слово тільки за нею має бути