Aloalo-6d84• 05 июля 2024

Резерв +

Вчора син обновив дані в резерві. Він студент стаціонару, 20 років. Тобто в нього відстрочка. Але в додатку висвітилось отаке ( фото додаю). Тобто він призовник, але броні в нього нема, відстрочки нема і тд.
Боюсь якщо не дай Бог тцкуни перестрінуть, вони ж виясняти не будуть.
Хто в курсі, це так має бути, чи час наймати адвоката?
ksyuha831• 05 июля 2024
У призовників броні бути не може ніяк.
LudaSHS• 05 июля 2024
На отсрочку студентам надо пакет документов подать в Тцк. Автоматом оно не будет
автор Aloalo-6d84 • 05 июля 2024
Ответ дляksyuha831
У призовників броні бути не може ніяк.
Чи відстрочки чи як воно там називається, я не знаю
автор Aloalo-6d84 • 05 июля 2024
Ответ дляLudaSHS
Подавали ще у жовтні
LudaSHS• 05 июля 2024
Ответ дляAloalo-6d84
Подавали ще у жовтні
Дали отсрочку? Она дается на время на месяцы
Может надо снова подавать
Тем более по новой Постанове 560
Мимо_шла• 05 июля 2024
Ответ дляLudaSHS
Парню 20 лет
автор Aloalo-6d84 • 05 июля 2024
Ответ дляLudaSHS
Может надо снова подавать
Тем более по новой Постанове 560
Ну наскільки я розумію то студентам стаціонару відстрочка доки вони не закінчать навчання? Чи я помиляюсь?
Julieta78• 05 июля 2024
Ответ дляAloalo-6d84
А если его отчислили после последней сессии?
LudaSHS• 05 июля 2024
Ответ дляМимо_шла
Парню 20 лет
Да
Но все студенты делают сейчас отсрочки. Такие реалии. Пишу, т к соседка все проходила.
Некоторые ( те что обмежено придатні) в групе риска
автор Aloalo-6d84 • 05 июля 2024
Ответ дляJulieta78
Так його не відрахували, в тому то й справа. Я взагалі нічого не розумію
Incol• 05 июля 2024
Ответ дляAloalo-6d84
Подавали ще у жовтні
Наразі діє нова довідка про те, що являється студентом денної форми, можна замовити в деканаті і надати в ТЦК. Все це ваш син мав би знати, зазвичай їм це розповідають.
Incol• 05 июля 2024
Ну і відповідно у нього є студентський квиток в Дії, який завжди можна показати.
автор Aloalo-6d84 • 05 июля 2024
Ответ дляLudaSHS
Да
А як вони це роблять? Я думала що так як інфо в військкоматі є про його навчання, то це в нього відстрочка, а тут ось як
Мимо_шла• 05 июля 2024
Ответ дляLudaSHS
Да
А смысл ему делать отсрочку если он и так не подлежит призыву до достижения 25 лет?
Он может быть не студентом в 20 лет, может работать, может не работать, но призыву не подлежит всё равно
LudaSHS• 05 июля 2024
Ответ дляAloalo-6d84
Да
Есть право на отсрочку
Это право может быть реализовано ( лучше спать и не дергаться ) или не реализовано .
Право не равно реально документ
Julieta78• 05 июля 2024
Ответ дляAloalo-6d84
А с военкомате откуда знают , отчислили его или нет?
Для этого и есть необходимость обновления данных.
Но резерв + сам по себе ничего не обновляет. Он отображает информацию, которую регистрирует тцк.
автор Aloalo-6d84 • 05 июля 2024
Ответ дляIncol
Ця довідка подавалась ще у жовтні і у військкоматі сказали за наступний курс принести теж до жовтня
Incol• 05 июля 2024
https://24tv.ua/education/dovidka-pro-studenta-dly...
Julieta78• 05 июля 2024
Ответ дляМимо_шла
Автор хочет, чтоб это было отражено в резерве. А для этого надо обновлять данные в тцк.
автор Aloalo-6d84 • 05 июля 2024
Ответ дляМимо_шла
Це зрозуміло, але я боюсь що ці люди з Тік виясняти цього не будуть, а просто загрузять в бус і допобачення
tascka• 05 июля 2024
Ответ дляAloalo-6d84
А ви її віднесли в військомат?
LudaSHS• 05 июля 2024
Ответ дляМимо_шла
Ну автор спросила про отсрочку , почему нет в резерве автоматом.
Ее не будет в резерве пока Право это не булет реализовано документально в свете новой Постановы 560. То что слышала от мам студентов
У Автора, годен- придатный , это проще

Халепа - обмежено придатные. Эти даже 18-19 л студенты собирают пакет документов на отсрочку, собраный вовремя пакет и отосланный почтой, потом пешком, дают право непрохождение от влк. у кого отсрочка - не посылают на влк.
автор Aloalo-6d84 • 05 июля 2024
Ответ дляtascka
А ви її віднесли в військомат?
Звичайно, в жовтні зразу і відніс син
Julieta78• 05 июля 2024
Ответ дляAloalo-6d84
Звичайно, в жовтні зразу і відніс син
Ну так нужно ж обновлять данные после майского закона.
Incol• 05 июля 2024
Ответ дляAloalo-6d84
Та довідка була іншої форми, я вам пишу про те, що наразі форму довідки оновили, тепер в них вказують яка ця послідовна освіта. Тому якщо ви хочете спать геть спокійно, то варто надати оновлену довідку. Аое якщо сину до 25, ввн не обмежено придатний, має студентський і в приписному в жовтні зробили відмітку про дату наступної явки, то мабуть можна заспокоїтися.
Incol• 05 июля 2024
Ответ дляJulieta78
Абсолютно вірно, те що було в жовтні то добре, але новий закон, нові довідки , тому краше оновити .
Линда• 05 июля 2024
а дісний до 2025 року хто?
tascka• 05 июля 2024
Ответ дляAloalo-6d84
Звичайно, в жовтні зразу і відніс син
Перевірте може не внесли дані в військоматі, у мого племінника в документі з військомату написано було відстрочка до 8 липня . Я займалася його докуметами, і форму 20, і довідку з деканату заносила особисто в військомат, тоді ще додатку оберіг не було. Вже прочитала в відповідях, що вже є оновлена довідка
Vassa73• 05 июля 2024
Ответ дляAloalo-6d84
Подавайте новый пакет документов по новому закону
Incol• 05 июля 2024
Ответ дляЛинда
а дісний до 2025 року хто?
Судячи з логіки, хлопець оновив дані 04.07.24 тому через рік потрібно оновлювати, звідси й дата 04.07.25