Хи хи, ну ну• Изменено 05 июля 2024
Дитина їде в табір, в що класти скласти речі?
Дівчата, перший раз відправляю сина в табір. В що складати речі? В рюкзак все не влізе, давати дорожню сумку чи валізу? Що буде зручніше і, головне, з чим їздять усі? Син дуже гостро реагує, якщо в нього щось не так, як у інших зроблено, а я, як на зло, вічно партачу в таких дрібних побутових речах(
Хи хи, ну ну
• 05 июля 2024
Ответ дляinna5577
Чем едет, куда, на сколько, возраст
Авто, в Карпати, на 10 днів, 10 років.
Звоночек• 05 июля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Авто, в Карпати, на 10 днів, 10 років.
Я в рюкзак паковала та спортивну сумку.
Хи хи, ну ну
• 05 июля 2024
Ответ дляМетелики на душі
Рюкзак та валіза
Дякую, дівчата! Що б я без вас робила❤️
Безсовісна кума• 05 июля 2024
Совсем недавно ездили с доцей на свадьбу к родственникам в Днепр из Киева. Соседка одолжила чемодан на колёсиках. Какая же это красота! За 34 года своей жизни первый раз пользовалась. Обязательно куплю себе такого же плана. Единственное, он был большой и в поезде было неудобно вытягивать из него что-то. Поэтому нужен дополнительный рюкзак, в который нужно положить всё то, что пригодится в дороге (тормозок, вода, салфетки и т.п.).
Хи хи, ну ну
• 05 июля 2024
Ответ дляinna5577
В карпаты надо много вещей, я б , наверное, чемодан на колесах дала
Я так хвилююсь, що чогось не додам. Типу не трекінгові кросівки, а звичайні,як виявилось, ніде на його розмір нема фліски серед літа. Коротше, накриває режим «я погана мати»
Простоваля• 05 июля 2024
Ліки дайте обов´язково: від проносу, від горла, від температури, ентеросгель. Моя дитина підхопила гастровірус у таборі: блювала половина дітей, плюс температура піднялася. Я дуже пошкодувала, що не дала ліки.
Эта_Шикарна)• 05 июля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
давайте те, що не жалко, якщо згубить. ніколи не даю нові речі в табір
Завжди мало• 05 июля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Пошукайте де замовити , трекінгове взуття дуже потрібне
Щира українка• 05 июля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Дощовик ще покладіть, засіб від комарів і кліщів
Принцепесочка• 05 июля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Вам список дали? Нехай збирає сам за списком і каже вам, чого бракує. Хоч буде шанс, що сам потім знайде це у валізі) Раджу, до речі, сушилку для взуття і налобний ліхтар докинути. Із неочевидного)
Щира українка• 05 июля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Можете і звичайні кроси взяти з гортексом
Хи хи, ну ну
• 05 июля 2024
Ответ дляПростоваля
А були медсестра чи лікар в таборі? Чи просто не вистачило на всіх ліків?
Хи хи, ну ну
• 05 июля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Дякую. Дуже логічні поради. Завтра буде сам складати. Сушилка, ліхтар- записала в список (не було).
Принцепесочка• 05 июля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Все з досвіду. Мій якось валізу не знайшов, не те що речі 😅
Хи хи, ну ну
• 05 июля 2024
Ответ дляЩира українка
Та, як на зло, з усього виріс, в 10 років має 39-40 ногу). Я пів міста обходила, не знайшла підходящого взуття (в дитячому нема, доросле незручно). В інеті не встигну замовити вже. Завтра піду ще раз на пошуки чогось непромокаючого.
Простоваля• 05 июля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Давали тільки парацетамол, якщо температура під 39 і все. У кого 38 - нічого не давали, хоча діти блювали фонтаном і з унітазу не злазили.
Хи хи, ну ну
• 06 июля 2024
Ответ дляПростоваля
Капець, бідолахи. Дякую за пораду. Пакую аптечку.
Хи хи, ну ну
• 06 июля 2024
Ответ дляПростоваля
Хи хи, ну ну
• 06 июля 2024
Ответ дляПростоваля