Чумачечая_• 06 июля 2024
Хто закордоном і користується українськими картками, чи робили ви актуалізацію д
що ви там вказували, якщо працюєте чи отримуєте соц допомогу? чи вказували податковий номер країни перебування? а адресу яку вказували? фактичну чи адресу реєстрації в Україні?
В мене банк давно вимагає актуалізацію, вже скоро всі строки вийдуть...боюсь, уартки заблокують.
Чумачечая_
• 06 июля 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ви знаэте що вся база і так зливається з нового ооку. Для чого не відомо. Мені також банк звонив
а вам який банк звонив і з приводу чого?
Аноним ФЕЯ• 06 июля 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Це цікавить Украіну
Менше знають краще сплять, декларування у нас не є обовязковим
Кондуктор маршрутки• 07 июля 2024
Ответ дляMarkiza21
З 2024?
Мені начальник банку сказав з кінця 23 го поступово
Чумачечая_
• 07 июля 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
так можетв такому випадку краще вказати іноземний податковий номер?