Вічний двигун• 06 июля 2024

Гданськ Польща ……підскажіть будь ласка

Хочемо поїхати погуляти.По магазинах походити і на море.
В якій частині міста зручно поселитися?
І який там самий класний торговий центр?
Дякую
Vlada-Maria• 06 июля 2024
на Пшиможе (велике і мале), Бжезно, Єлітково
ґалєрії Метрополія, Форум, Матарня, Балтицька, трохи менша - Пшиможе

Альфред Шнитке• 06 июля 2024
Дивлячись, які у вас пріоритети. Якщо більше хочете подивитись Старе місто, різні музеї, колесо огляду і т.п., то тоді краще район Śródmieście. Це центр, але читайте відгуки, щоб не було шумно. Тобто цікаве можна обійти пішком. Але до моря прийдеться їздити трамваєм.
Якщо основна ціль море, то тоді дивіться район Elitkowe, Brzeźno, але тоді до центру треба буде їздити.
В центрі є торгові центри Forum, Medison. Якщо проїхатися, то Morena, Mancheten, Galeria Bałtijska.
Якщо буде час, то можна з´їздити в Designer Outlet Gdańsk. Там гарний вибір, бувають класні знижки.
Работать надо• 06 июля 2024
Ответ дляVlada-Maria
В Метрополии нет норм магазинов, одни детские комнаты, Матарня вообще хз где на окраине села)
Пшиможе там два небольших этажа - юск, пепко и ссс нечего там делать, за 15 минут тот торговый центр обойти можно
В Балтийской была пару дней назад - закрылось очень много магазинов - Манго, Ойшо, Страдивариус, и мелких много, с чем это связано х/з, стоят пустые помещения(
Толковый один Форум остался
Дружная семейка• 06 июля 2024
Підкажіть пишеться без С.
ТЦ нормальний Форум. На морі робити нічого, холодне.
Тому краще в центрі шукати житло.
Vlada-Maria• 06 июля 2024
Ответ дляРаботать надо
Толковый один Форум остался
В Балтицькій була ще минулого приїзду, треба зайти глянути, Матарня - чудове сполучення і всього вистачає, крім того, можна відразу і в ІКЕЇ затаритись. Форум мені теж найбільше імпонує
Путающаяся• 06 июля 2024
Дівчата, підкажіть, скільки коштує кава, чи продають на вулиці, щоб взяв і пішов далі. Цікавить Варшава, Краків. Нашою карткою можливо в таких місцях розрахуватися чи ні.
Работать надо• 06 июля 2024
Ответ дляПутающаяся
Кави всюди повно
У Макі маленьке лате - 13 злотих ( 130 грн+-)
Карткою привата розраховуюсь будь де без проблем

Путающаяся• 06 июля 2024
Ответ дляРаботать надо
Кави всюди повно
Дякую Вам!
Я думала хоть 8-9 злотих, 13 то вже досить дорого((
автор Вічний двигун • 07 июля 2024
Ответ дляДружная семейка
Підкажіть пишеться без С.
Тому краще в центрі шукати житло.
А ТЦ Форум в центрі?
До моря їхати далеко?і яка вартість проїзду?
Работать надо• 07 июля 2024
Ответ дляВічний двигун
А ТЦ Форум в центрі?
Форум напроти старувки самісінький центр, їхати 8-м або 2-м трамваєм до моря, 5 злотих проїзд коштує, їхати приблизно 40 хвилин