Амбасадор щастя• Изменено 06 июля 2024

Шпіц в будці на вулиці

Сьогодні моя знайома похвастала що купили померанського шпіца , у них приватний будинок .так от цууеняті три місяці і він живе в будці, бо не можуть вони терпіти туалет на пелюшку . А ще зимою собака буде на вулиці . Типу прочитали взнали що можуть такі собаки жити на вулиці. Я досі в шоці, як так , чи може я не знаю чогось ....
Библиотекарь• 07 июля 2024
Жах
КапитанльнаЯ• 07 июля 2024
Ответ дляCopy-Paste
це тварина перш за все. те, що її тягають по руках і живе вона на диванах, це тільки примха власників. не переймайтесь, якшо буде голодна, полізе по смітниках і мишей ловити буде
У Вас, наверное, кошка. Это кошка словит мышей и по мусоркам слазит, если что, но не собака, тем более декоративной породы. Это же не лисица, а шпиц. Да и зачем издеваться над животным, чтобы оно мышей ловило...
КапитанльнаЯ• 07 июля 2024
Автор, обратитесь к зоозащитникам, раскрутите эту историю. Анонимно.
Copy-Paste• 07 июля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
я так розумію, що ви взагалі нічого про собак не знаєте, для вас шпіц, це щось, щоб носити в сумочці
Вообще не факт• 07 июля 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Гроші в неї є , будинок не малий гарна посада . Але відношення до собак що повинні жити на вулиці то жах
это чисто сельское убеждение.
Но мелких собак используют как звоночек жлобы, чтобы меньше ел, и гавкал.