З царем в голові• 07 июля 2024
Які мінімальні прохідні бали на НМТ?
Дочка переходить в 11 клас, я в цих НМТ нічого не розумію. Чи є поріг балів, який потрібно перейти, щоб прийняли у ВНЗ?
Техпаспорт на медузу• 07 июля 2024
Мы ж не знаем,куда она собралась,где-то и со 190 не проходят,а где-то и 110 достаточно.
З царем в голові
• 07 июля 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я це розумію. Я маю на увазі при яких балах по одному предмету не допускається взагалі вступ до ВНЗ?
Техпаспорт на медузу• 07 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
У каждого вуза свой порог.
Доктор Варвар• 07 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Ниже 100 хоть по одному предмету, считается что не здано НМТ вообще.
Суки, творят шо хотят.
Лагшмивара• 07 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
З такими запитаннями навіщо взагалі кудись вступати? 100 балів можна після 6 класу набрати. Що дитина робила в школі?
З царем в голові
• 07 июля 2024
Ответ дляЛагшмивара
У вас є діти?
Цьогоріч у нас в школі одна дівчинка набрала 100 балів з англійської, і я не можу сказати, що вона дурна. Не можна ні від чого зарікатися…
сладкий_ноябрь• 07 июля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Суки, творят шо хотят.
100 балів можна набрати з легкістю після 8-9 класу…
Там не має нічого складного
бювет_в_обед• 07 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Не допустять до конкурсу якщо менше 100.
На кожну спеціальність є конкурсний бал ( складається з декількох позицій) от він може бути 150, наприклад.
Тоді із сертифікатом у 100 балів вас не візьмуть
Лагшмивара• 07 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
У вас є діти?
Є. Одна випускниця 2022, інша у 8 кл, яка вже з запасом подолає пороги з будь-якого предмету. Це взагалі треш, щоб 100 балів не набрати. Це тотальне зеро, яка вища освіта?
бювет_в_обед• 07 июля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Суки, творят шо хотят.
Ну да.... 100 балів це 5 правильних відповідей, наприклад з математики 2024 р.
П´ять! По одному балу за найлегші запитання.
Творять що хочуть 😂
бювет_в_обед• 07 июля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Суки, творят шо хотят.
Чи ви думали, щоб 100 балів набрати, то дати відповіді на 100 запитань?😂
сладкий_ноябрь• 07 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
У вас є діти?
Ну то яка вища освіта тоді…. І навіщо, якщо дитина вже давно не вчиться
бювет_в_обед• 07 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
У вас є діти?
Що значить дурна чи не дурна? В даному випадку потрібно знати англійську мову на рівні явно не 11 класу,а нижче.
Можливо дитина взагалі не була ознайомлена із специфікою завдань і як проходити,які є нюанси.
Це дуже важливо
Доктор Варвар• 07 июля 2024
Ответ длябювет_в_обед
Я знаю на сколько вопросов нужно ответить и какой сложности вопросы. Меня возмущает сам подход министерства образования к НМТ и детям, которые в такое морально сложное время пишут эти экзамены.
сладкий_ноябрь• 07 июля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Так там тести елементарного рівня. Чи ви хочете повернутись в ті часи, де вчились за сало?
бювет_в_обед• 07 июля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Удалено администрацией...
сладкий_ноябрь• 07 июля 2024
Ответ дляЛагшмивара
+
Доктор Варвар• 07 июля 2024
Ответ длябювет_в_обед
Удалено администрацией...
Лагшмивара• 07 июля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Это не повод раздавать высшее образование направо и налево, даже если повлечет нехватку кадров в определенных областях.
бювет_в_обед• 07 июля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Удалено администрацией...
Україна понад усе!• 07 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
У вас є діти?
Как вы можете оценивать другого ребенка? По каким критериям вы оценили ту девочку ? Вы учитель? Вы принимали у нее экзамен по английскому? Знаете ее личные показатели? Даже самый умный ребенок может иметь личную специфику , например тормозить в стрессовых ситуациях . Просто такие вот утверждения от фонаря про какую-то девочку вообще ни о чем, чтоб на это ещё и ориентироваться
Доктор Варвар• 07 июля 2024
Ответ длябювет_в_обед
Удалено администрацией...
бювет_в_обед• 07 июля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Удалено администрацией...
бювет_в_обед• 07 июля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Удалено администрацией...
Походу тут проти вас Всесвітній заговор😂 всі тільки вас і коментують
Доктор Варвар• 07 июля 2024
Ответ длябювет_в_обед
Удалено администрацией...
Україна понад усе!• 07 июля 2024
По теме заходите на сайт зно.юа и все изучаете, вместе с ребенком, а то и он сам. Если готовите ребенка к высшему образованию готовьте сразу самостоятельно организовывать свою учебу. Всех мамок, которые бегут наперегонки и все знают про зно, нмт, баллы, вступительные и тд, кого знаю, то это образование они получили для себя по сути, дети или не закончили, или не работают по полученной специальности. Там где ребенок организацию поступления и учебы ведёт сам, там есть толк, желание, работа по специальности, хорошие результаты в работе и деньгах
Джага-джага• 07 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Тесты может и не сложные, но даётся очень мало времени. Даже учителя говорят что катастрофически мало. На каждый вопрос меньше минуты. А если добавить что ребенок нервничает при этом, то даже на не сложные вопросы многие отвечают не правильно
сладкий_ноябрь• 07 июля 2024
Ответ дляДжага-джага
Чому менше хвилини?
Година на 20 завдань з математики 60% яких робляться без запису, бо дуже примітивні