Вони справді добре діють чи краще змивати? Завжди змиваю будь-які креми на ніч і користуюсь лише змивними масками. Читала, що треба залишати шкіру на ніч без будь-яких косметичних засобів. Але з цікавістю поглядаю у бік нічних кремів, а також масок. Варто спробувати нічні засоби чи краще не витрачати гроші? Цікавить досвід тих, хто користується (користувався) нічними засобами, і чи не виникало у вас через це проблем з шкірою обличчя?
Байрактарна• 07 июля 2024
Кремы никто не смывает. Маски есть разные, на них указано смывать или нет.
Спішу - перекидаюсь• 07 июля 2024
Использую. С лицом все в порядке. Если использовать средства по назначению и попотребеостям кожи, то проблем не будет.
Ответ дляБайрактарна
А якщо жирний поживний крем, то як його залишати на ніч? Навіть після того, як протираеш обличчя серветкою все рівно залишається відчуття ’камуфляжа’ на обличчі. Некомфортно спати з цим відчуттям, і подушка забруднюється. Я знаю, що маски є різні, я запитувала саме про незмивні нічні маски.
Наша взяла• 07 июля 2024
Використовувала нічну відбілюючу маску від мізон. Непогана, але мені набридло прати від неї наволочку. Краще звичайний крем.
Байрактарна• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
Может вы много наносите, крем должен впитаться
любименькая• 07 июля 2024
Ваш вопрос вогнал меня в ступор
Всегда наношу крем на ночь, но у меня нет разделения дневной или ночной. Все прекрасно, кожа довольна, я тоже
Петриківна• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
более тонким слоем не пробовали? и чтобы впитался ))
Гірчинка• 07 июля 2024
Ответ дляБайрактарна
У меня они почему-то не впитываются. Если что, я не автор того коммента
Ответ дляБайрактарна
Ні, небагато, середнім шаром, задовго до сну. Після того, як основна маса крему вбереться у шкіру, обов´язково витираю серветкою надлишки. Намагалася заснути з кремом, промокнувши лице серветкою, але через півгодини пішла змивати, адже було все рівно відчуття ’камуфляжу’ і липкості. Не всі креми можно залишати на ніч, принаймні по моїм відчуттям. Можливо ті засоби, які спеціально маркуються як ’нічний крем’ чи маска, що незмивається, вони більш легкі за консистенцією.
Байрактарна• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
Может найти более комфортный крем. Что там за состав, что оно вообще не впитывается
Ответ дляБайрактарна
Нормально вбирається, через деякий час шкіра майже суха, залишається лише зняти надлишки серветкою. Проте все рівно на ніч не залишаю, адже хочеться, щоб шкіра дихала і відпочивала від косметики, все рівно відчувається косметика на обличчі.
Байрактарна• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
Тогда вообще непонятно, что вы смывает, если все впиталось и кожа сухая. И кожа не дышит, есть небольшая диффузия, но это и с кремом возможно.
Гірчинка• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
І як вам спиться з жирним кремом на обличчі?
Я не пользуюсь жирными кремами. И не наношу кремы для лица на ночь
Байрактарна• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
Ось ще цікава стаття по цьому питанню:
Слова шлаки и химия говорят о некомпетентности статьи
Ответ дляБайрактарна
Так, шкіра суха, тільки трохи липка. Але коли змиваю крем, то відчуття набагато комфортніші, я маю на увазі відчуття як для сну.
Гірчинка• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
Ви користуєтеся лише денними зволожуючими кремами? Цього недостатньо. Обов´язково треба ще вечером наносити поживний крем, а вони зазвичай набагато жирніші, ніж зволожуючі креми.
Я вообще не пользуюсь кремами для лица. Нет необходимости
любименькая• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
Проте виробники певно недарма позначають свої креми, саме як ’денний’ чи ’нічний’.
Это для тех, кто не разбирается, а просто покупает какую-то баночку и мажет на лицо.
Пи Пи Пилюля• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
Подберите себе нежирный крем🤷♀️
Я на ночь всегда наношу
МадамОхмури• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
А Вы не пробовали покупать нормальную косметику?
Если остаётся липкий слой, то ясно же, что или крем плохой, или не подходит Вашей коже.
А вот эти танцы с бубнами-мазать, потом смывать-какой смысл в этих действиях?
Для самоуспокоения, типа’ я ухаживаю за кожей’?
Так по факту Вы больше вреда наносите коже, чем ухода
любименькая• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
Ні не тільки через це, склад денного і нічного крему сильно відрізняється, навіть з однієї серії того ж виробника.
Ну вот я ж пишу, это для вас. У меня активы разделены, одни на ночь, другие днем. Я сама их выбрала для своей кожи и понимаю что с чем можно совместить, что нельзя. Что можно днем, что нельзя. Мне не нужно искать отдельно ночной крем для этого
Гірчинка• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
Я також не користувалася певний період, взагалі не дуже люблю косметику. Але через деякий час почалися через це проблеми зі шкірою, довелося повернутися до баночок-скляночок-бутилочок.
Мне 36 лет. Проблем с кожей пока нет. Много пигментных пятен на лице. Но я не считаю это большой проблемой (хоть у меня и есть комплексы по этому поводу). Пигментные пятна на лице у меня с детства. А увеличение их количества я списываю на проблемы с печенью
Гарантую неперелевки• 07 июля 2024
Ответ дляКітті_
А зачем вы покупаете жирные кремы, не подходящие вам по типу кожи? Полно легких кремов, которые можно использовать и днем, и на ночь. Если уж так хочется именно с пометкой «ночной» (что обычно лишь маркетинговый ход, если речь не идет о ретиноле и кислотах), то тоже можно выбрать легкий крем с ночными активами, подходящий вам по типу кожи.
Ответ дляМадамОхмури
Є сенс, все рівно перед сном не менш як дві години шкіра підживлюється поживним кремом. Причому для вечора я зазвичай обираю саме натуральні креми, наприклад воскові чи медові, дуже люблю воскову і медову косметику, взагалі мені подобаються жирні поживні креми, подобається їх дія, у мене суха шкіра. Але на ніч їх залишати справді некомфортно, хоча вбираються вони нормально.