Пилосмок працює• 07 июля 2024

Скандал в родині.Чи вважаєте ви розумним купувати дорогий гель для душу і мило?

Донька хоче купатись тільки гелем для душу однієї тм. Вартість - 120 грн за 250 мл.
Просить хоча б мило - але воно коштує 44 грн за 90 грам.
Навіщо? це ж просто дурні трати.
Я купую звичайне‘ морське ‚ мило (набір 5 штук) і гель для душу за 40 грн. Яка різниця, чим митись, якщо тіло очищує так само?
Я не розумію
ТихоЯ• 07 июля 2024
Ответ дляКротоТо
Ой, хороші! Аромат казковий!
Так, аромат дійсно гарний. У Крреса взагалі всі гелі для душу з гарними ароматами

Тундиринда• 07 июля 2024
Ответ дляКротоТо
Дурні трати у вас! Є господарське мило, миє все! Переходьте на нього. Нічого, що смердить собачатиною. Зате економно
И без химии. Натуральное.
Белая котичка• 07 июля 2024
У меня родители с такими принципами были, особенно отец. Зато когда стала себе со своей стипендии покупать хорошие шампуни, он аж бегом начал ими пользоваться, потому что разница, как оказалось, таки есть. Потом возмущался, а где же хороший шампунь делся, а пойти купить или денег дать, не, мыло оно и есть мыло, лишние траты. Жлобство это.
КротоТо• 07 июля 2024
Слухайте, вам у ванній поставити гель за 130 грн і за 40. Питання, який швидше закінчиться ? А миє ж однаково!
ТихоЯ• 07 июля 2024
Ответ дляБелая котичка
В мене чоловік не жлоб, але теж притримується думки, що і звичайне дитяче мило шматочком норм. Але як спробував гелі BBW, то спитав чому це я раніше такі не купляла. Ну я йому ціну озвучила, він трохи подумав і попросив ще такий йому замовити
Непозбувна Бентега• 07 июля 2024
Ответ дляВся в кредитах
А що фейрі робить у ванній?
Просто цікаво.
О, то вже інша історія. Захотілось господарю ремонт в війну роботи. Нікого слухати не хотів, що не на часі. 4-й місяць вже пішов. Ні ванни, ні умивальнику в ванні немає, ні туалету нормального. Без бачка на цеглинах стоїть. Ну, а голову він миє на кухні, а там миючі для посуду і для рук поставили рідке мило) Ну і психує, коли шукає щось, бо звісно воно прибралось з приміщень де мав бути ремонт. Але ж сам все затіяв.
Непозбувна Бентега• 07 июля 2024
Ответ дляБешене сарі
Ну ладно с гелем для душа шампунь перепутал..но шампунь с Фейри походу даже ребенок не перепутает. Это ж вообще тупым надо быть
Так он отлично знает, что такое Фейри. Это какие-то показательные психи были в ответ на то, что от него шампуни ’’попрятали’’. Хотя стоит всё, почитай возьми или спроси)
Ананомчикус• 07 июля 2024
Ответ длянаКоблучках
Вот уж нет, одно сушит, другое нет
Я наоборот добиваюсь,что бы подсушить кожу
Капуста Маша• 07 июля 2024
Купіть ось це. Комусь з вас точно знадобиться...

Поторописька• 07 июля 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
А на скільки його вистачає? В нас сьогодні також скандал був з мило-рильним, але то чоловічі заскоки. Етикетку прочитати не можемо і спитати також, то миємо голову рідким милом, чи Фейрі і психуємо, що не вимиває ще й з одного разу. А ноги відмочуємо в Фейрі вперемішку з порошком для посуду і плити, різниці ж немає. Хоча є і сіль морська різна, і сода.
Капец. Он настолько тупой, что не знает, что такое Фейри? Как вы с ним живёте?
Natalia505• 07 июля 2024
Шампунь 140, мило 18 шматок, всіх влаштовує. Немає особливих вподобань. Якби просили, взяла б за їх бажанням, не принципово. Зубна паста для мене важлива, корейські подобаються інші ні. Зараз вона 200 все одно буду купувати.
Обращеница• 07 июля 2024
Покупаю пену для душа за 350 грн, мне нравится
Непозбувна Бентега• 07 июля 2024
Ответ дляПоторописька
Это отец такой. Знает он отлично, покупал сам как-то и просил именно его. Это помутнение какое-то или психи показательные, что вот его обижают.
Конфиденциальность• 07 июля 2024
Ответ дляКоко Шанель
Купуйте, якщо є хоч якась можливість. Дитину потрібно привчати до найкращого, а не вчити економити на собі.
А потом выросшие девочки бегут на маникюр, с последними деньгами, с лозунгом яэтаввдастойна
Щось не спиться• 07 июля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
С последними деньгами мамы, потому что ’яженепросиламенярожать’)
Вам телефонограмма• 07 июля 2024
купите ребенку гель, если только у вас не бида-бида с деньгами.

она же его пить не будет, а для душа его расходуется совсем немного и хватит надолго.
дожену і ощасливлю• 07 июля 2024
Купую те що хоче донька , або сама раджу що краще . Ви привчайте доньку , майбутню жінку - економити на собі ;(
Конфиденциальность• 07 июля 2024
Ответ дляЩось не спиться
Это вы уже с козырей зашли)
сказочное_Бали• 07 июля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Бо я не купила
Вы не правы, а папа у ребенка есть?

Малая Налегке• 07 июля 2024
Не читала всім коменти, але....Якщо є гроші на це, то дивна реакція мами. А якщо нема, то треба якось пояснити дитині ...
Щось не спиться• 07 июля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Это вы уже с козырей зашли)
Я ждала три страницы))))
ТаПрямТам• 07 июля 2024
Ответ дляТихоЯ
Насправді 800 грн за літр це 200 грн за стандартний флакон 250 мл. Не так вже і багато, хоча і не дешево
Это если купить сразу литр. А вот обьемы поменьше будут существенно дороже: 200 мл за 300-350 грн.
Оле Лукойе• 07 июля 2024
Ответ дляМой завтрак
О, продовження теми про туалет папір))
Давайте на 15 сторінок дебати)
Так попрошу
Как мама подростка, который мотает по треть рулона за раз, лучше не будем начинать спор на эту больную тему !
Мой завтрак• 07 июля 2024
Ответ дляОле Лукойе
Так попрошу
Видавайте рулон на тиждень)
Кому не вистачає - дістає списані зошити…
Телячі ніжноСті• 07 июля 2024
Мыло купила бы. А гель пусть покупает за свои я не против, , если хочет именно тот гель
Телячі ніжноСті• 07 июля 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Вважаю розумним купувати те, що подобається й можеш собі дозволити.
Да, если можешь позволить за свой счет купить, а не за счет родителей
Леди_в_ночи• 07 июля 2024
Автор, а моїй дочці через проблеми з шкірою дерматолог прописав гель для душу CeraVe, а він 400 гривень коштує. Плюс крем цієї ж фірми за таку ж вартість. Так що радійте, що у вас тільки 120 гривень виходить і не жалкуйте.
Телячі ніжноСті• 07 июля 2024
Ответ дляУдальонка
Не вкладається в голові - вчинити сварку через гель д/д( Купіть, то не великі кошти, і не сваріться
Может у автора нет возможности купить, может она вынуждена экономить. А вы так пишете «купіть». Так купите и подарите автору, если для вас это не проблема. А то все такие богачки, чужими деньгами легко распоряжаются
Телячі ніжноСті• 07 июля 2024
Ответ дляТихоЯ
А моему мужу все равно. Я ему дорогие покупаю, 3 в 1, а он в Сильпо шампунь за 60 грн литр берет и реально разницы не видит 🤷🏻‍♀️
katrusia-52• 07 июля 2024
Я теж беру дороге мило (певно у вашому розумінні 🤷‍♀️). Мило дав в брусках вже багато років. Воно мені підходить, не сушить. Від інших сухість і від дитячого також.