Пилосмок працює• 07 июля 2024

Скандал в родині.Чи вважаєте ви розумним купувати дорогий гель для душу і мило?

Донька хоче купатись тільки гелем для душу однієї тм. Вартість - 120 грн за 250 мл.
Просить хоча б мило - але воно коштує 44 грн за 90 грам.
Навіщо? це ж просто дурні трати.
Я купую звичайне‘ морське ‚ мило (набір 5 штук) і гель для душу за 40 грн. Яка різниця, чим митись, якщо тіло очищує так само?
Я не розумію
Белая котичка• 07 июля 2024
Ответ дляОле Лукойе
Так попрошу
Как мама подростка, который мотает по треть рулона за раз, лучше не будем начинать спор на эту больную тему !
Моя мама угрожала, что в туалете линейку повесит и будет контролировать, чтоб использовали не больше 10 см. Кстати, я как ваш подросток до сих пор.

Оле Лукойе• 07 июля 2024
Ответ дляБелая котичка
Ну не 10 см. А 4 листка - то есть в 4 слоя. Мой же накручивает себе на руку ( на ладонь как мумию) моток бумаги.
ТихоЯ• 07 июля 2024
Ответ дляКапуста Маша
Купіть ось це. Комусь з вас точно знадобиться...
Де ви цю картинку взяли? В Україні всі Акції українською мовою 😉
Коко Шанель• 07 июля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
А потом выросшие девочки бегут на маникюр, с последними деньгами, с лозунгом яэтаввдастойна
Ні, потім дорослі дівчатка сприймають ці речі, як належне і біжать заробити на це належне, щоб не погіршувати рівень свого побуту. Це я вам з власного досвіду.
Конфиденциальность• 07 июля 2024
Ответ дляКоко Шанель
Шепотом* и кто те люди которые берут кредит на айфон....
Marin1987• 07 июля 2024
Сытый голодного не поймёт...
Коко Шанель• 07 июля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Я таких не знаю, в моєму оточенні їх немає. І таки 56 адекватних реакцій проти 9 на моє повідомлення не можуть не радувати. Тобто більшість все ж живуть в реальності, подібній до моєї.
Конфиденциальность• 07 июля 2024
Ответ дляКоко Шанель
Упс
98% здесь невестки
Коко Шанель• 07 июля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Упс
98% здесь невестки
Ну то свекруням теж пора вже починати митися нормальним гелем для душу, а не господарським милом.

Конфиденциальность• 07 июля 2024
Ответ дляКоко Шанель
Каким невестка сказала?
Говорилка• 07 июля 2024
Ответ дляКоко Шанель
Купуйте, якщо є хоч якась можливість. Дитину потрібно привчати до найкращого, а не вчити економити на собі.
В результате у взрослой женщины в ванной 20-30 разных средств, а у её мужа - 1 мыло. И при этом кожа мужа зачастую лучше кожи жены выглядит, потому что дело не в этих банках.
Говорилка• 07 июля 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Тут дело такое...
1 нужно учить ребенка разумно тратить
2 + девочка должна УМЕТЬ получить удовольствие от мелочей - это ГИПЕР важно, потому как женщина и все хорошее что с ней случается и происходит, получается ТОЛЬКО когда она наполнена (
психологически - радостна и позитивна,
- физически - хорошо себя чувствует
- энергетически - она наполнена любовью к себе, ценностью своей жизни, себя, умением радоваться, расслабляться, любоваться, мечтать, себя ценить/любить/беречь/ухаживать/заботиться Те быть В РЕСУРСЕ..) ?
Без этих пунктов:
- женщина/девушка не бывает счастлива... не получает блага (удача, хорошие события пр пр) те без навыка получения удовольствий ОТ МЕЛОЧЕЙ она не в ресурсе (это долгая тема, кто в теме - поймет!)
ПОтому ограждать во всем девочку - не выход!
НО! МЫ не знаем Вашего уровня доходов, может там выбор или мясо или мыло, Ясное дело - мясо! Уловили?
Если денег мало, то витамины, мясо, фрукты.. то не до мыла..
Ну если еще и маткой дышать научится, то всё...
Бутерброд и я• 07 июля 2024
Так, я б купувала. Якщо ця дрібничка робить мою дитину щасливою і у мене є можливість, то чому ні?
Говорилка• 07 июля 2024
Ответ дляInconvenient
Не только в запахе, в действии на кожу - увлажняющем, питающем, мягче очищающем. Неужели автору непонятно?
Образ жизни нужно вести здоровый - и кожа будет нормальной, и волосы.
Букет троянд• 07 июля 2024
Тю, купили їй, хай сама і миється. То ж певно купите в самі вимилюєте ті засоби.
Коко Шанель• 07 июля 2024
Ответ дляГоворилка
Звідки у вас такі дані? В мене зовсім другий досвід. І в мене, і в доньки засобів для тіла не більше, ніж в чоловіків. І по вартості вони однакові.
Коко Шанель• 07 июля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Каким невестка сказала?
А в самої нема розуму купити той, який подобається, треба обовʼязково невістку питати? І з чого ви вирішили, що я невістка, я якраз свекруха.
бЭйбА• 07 июля 2024
Пусть покупает за свои карманные деньги, если мама жмот.
АфродитаПетровна• 07 июля 2024
А який це гель є за 40? Я теж такий хочу. Не собі, сину-підлітку. Він пів банЬки за раз виливає 😵‍💫 і води кілька кубів 😵‍💫😵‍💫😵‍💫 Засада повна в нас тут

12 галюцинаций• 07 июля 2024
Так, вважаю нормальним і сама користуюсь дорогими засобами, бо вони не так сушать шкіру і мають гарний косметичний ефект. І так — на сьогодні гель за 120 гривень не є дорогим, 100 гривень — це вже ніщо.
КвартираЧья• 07 июля 2024
Ответ дляГага Газу
В запахе, наверное. Я люблю хорошо похнущие, а девочка - подросток, конечно, хочет пахнуть не ’розочками’ )) а вообще, нет, не покупаем дорогие. Но если бы ложка очень хотела, то купила бы, ну хотя бы мыло.. Не миллион же стоит
У подростков свои заморочки.
Ви смієтесь ?
Який запах від мила?
Він проходить рівно через 2 хвилин після душу , функція одна в нього -це очищення все.
КвартираЧья• 07 июля 2024
Ответ дляПотринділиця
Немає таких цін - 40 грн за набір з гелем. Те що пропонує ваша донька і є дешево.
В аврорі може і є
КвартираЧья• 07 июля 2024
Ответ дляФФФФристайла
Зажлобити для дитини шматок мила. Фу на вас. Мийтеся своїм морським, а доньці купуйте хороше мило і гель. 50 грн це не такі величезні кошти, щоб через них сваритися. А що це за гель аж за 120 грн 250 мл? Є хороші гелі нівея чи той де дав, маленький марселець, якщо по знижках то вигідно і ними реально приємніше митися ніж отими дешевими де крім слс і барвників немає нічого хорошого.
Так в тих,що ви перечислили також є слс та барвники
КонФФетОшка• 07 июля 2024
Я ше не оселилася вашу тему про невіску
Гага Газу• 07 июля 2024
Ответ дляКвартираЧья
Ви смієтесь ?
Який запах від мила?
Це в Вас проходить, а мені дешеве мило смердить ще достатньо довго.
Nataliia• 07 июля 2024
А сколько дочурке годиков