Я не тону• 07 июля 2024
Готові до +40 наступного тижня?
До речі, хто працює в офісах, у вас кондиціонери працюють при відключеннях світла?
Помогалочка• 07 июля 2024
Ответ дляШукаю стакан
Я была на той недели в Карпатах, все ощущается, разве,что в лесу сидеть
Як де.
Син вТатарові позавчора іней ранковий бачив на траві
неДодекаэдр• 07 июля 2024
Ответ дляДева Мария
Отлично . А что не так ?)
це ви так невибагливо і по-дурному хочете хвастанутися порушеннями вашої терморегуляції? А навіщо?
Шукаю стакан• 07 июля 2024
Ответ дляМарафетчица
Куди не пройшов?
Тут только лицо-рука к вашим комментариям
Марафетчица• 07 июля 2024
Ответ дляШукаю стакан
Не цапайте лице руками, для шкіри не корисно
Я не тону
• 07 июля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
донька зараз в Швеції
заздрю...
Я навіть заздрю тим, хто на північному полюсі)
Радуга-дуга• 07 июля 2024
Ответ дляЯ не тону
о ні...там дуже екстремально
Зілля до весілля• 07 июля 2024
Подготовилась. Но не из-за себя, а из-за кота. Ему 17 лет, боюсь что не выдержит сердце. Вот сегодня прислали вентилятор на юсб зарядке. Свет выключили, лежим тестируем
Радуга-дуга• 07 июля 2024
Ответ дляЗілля до весілля
який поважний пан
Дева Мария• 07 июля 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Чому в мене порушена терморегуляція ? Я зимою ходжу без шапки і без перчаток , літом мені теж нормально .
Я не тону
• 07 июля 2024
Ответ дляЗілля до весілля
До речі, як він працює, скільки см?
Теж дивилась такі
Пацаааааааан• 07 июля 2024
А що толку, що я у відпустці? А живемо на останньому поверсі 🥵🥵🥵 Кондиціонер не ввімкнеш, світла немає. Дитині 3 рочки. Мабуть, зранку коляску в зуби - і в ’Софіївку’ з килимком до пізнього вечора 🤷🏼♀️
Зілля до весілля• 07 июля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
який поважний пан
Так возраст обязывает))) на самом деле очень тяжело ему в жару без вентилятора. Вот пришлось купить. Кстати довольно хорошо дует. 4 скорости и три режима освещения…
неДодекаэдр• 07 июля 2024
Ответ дляДева Мария
Тому що адекватна людина аналізує інформацію. Якщо переважна більшість людей страждає від спеки і існують сан.норми по температурі у спекотний період, котрі вимагають охолодження приміщень, адекватна людина зрозуміє, що її терморегуляція відрізняється від середньостатистичної. І дивні питання ’А что?’ задавати не буде :)
Дева Мария• 07 июля 2024
Ответ длянеДодекаэдр
У меня нет лишнего веса и низкое давление , может в этом причина ? Чего это вас так зацепило ? Ну мне нормально , как бы вы меня не убеждали в обратном .
Всюди влазю• 07 июля 2024
Не готовы. Работаю в ТЦ под землей. На этой неделе в один из дней за 11 часов свет был всего 2.5 часа. Я 10 раз вспотела и высохла, одежда в конце дня просто прилепала. Воздуха нет, отключается вентиляция. Ходишь как пьяная, шатает. Очень тяжело перенесла этот день. Дома кондер на 50 м2, охлаждает весь дом за час. Но нужно как-то и на работу добираться и работать..
Уси Пуси• 07 июля 2024
Ответ дляparele
Не готовы, а шо робыть?
До прошлой недели у нас в офисе свет не отключали, со среды началось. Конечно, кондиционеры тоже не работают.
Кем вы работаете, если не секрет
неДодекаэдр• 07 июля 2024
Ответ дляДева Мария
Я теж до 35 важила 50 і до 39 не чула про високий тиск, тим не менш вперше від спеки і задухи втратила свідомість у 4 роки.
Я вас не переконую, що вам ненормально. Я намагаюся до вас донести інфу, що більшості в такій температурі максимально паршиво. І якщо ви вже навчилися читати, а цей факт ще чомусь не зрозуміли, то є певні питання до ваших когнітивних здібностей.
Дева Мария• 07 июля 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Худейте и не злитесь на других .30 град это не 45
неДодекаэдр• 07 июля 2024
Ответ дляДева Мария
30 - це навіть не 35. Ви таки нічого не збагнули. Ну але хвастанулися і ДВІЧІ продемонстрували огидний фетшеймінг, це так.
Дева Мария• 07 июля 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Боже 🙄 для вас хваст , что я обхожусь без кондиционера в 30 град жару ?))). Я еще и в зал пойду 😂 и сплю под одеялом в пижаме 😆😆😆
неДодекаэдр• 07 июля 2024
Ответ дляДева Мария
Ну та ясно, що спите, у вас порушена терморегуляція. На старість буде зовсім біда - знаєте таких бабусь, котрі у спеку у вовняних рейтузах і куртках? Ваш варіант буде.
Всех в сад• 07 июля 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Порушенням) вона у всіх індивідуальна, взагалі то)
неДодекаэдр• 07 июля 2024
Ответ дляВсех в сад
Тому санітарні норми орієнтуються на певну середньостатистичну. І вона, та середньостатистична, подихає у спеку.
ОдинРазНадетое• 07 июля 2024
Ответ дляДайте подумать
При отключениях не работают кондеры. Но спасает сквозняк, окна и двери на противоположных стенах
сквозняк жарким воздухом не спасет
Дева Мария• 07 июля 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Дай бог щоб я дожила до того віку 😂дякую 😂 але взимку мені теж не холодно )