Млинець Мій• 07 июля 2024
Фото и icloud
На телефоне у меня 2600 фото и 452 видео
Памяти почти нет
Перенесла фото и видео в icloud, там 2240 фото и 452 видео
Но! Когда я удалила 3 видео на телеыоне, они удалились и в icloud, стало 449
Я то думала, если удалю фото и видео на телефоне, в icloud они останутся
Хелп
Что делать?
Как сделать так, чтобы все оставалось в айклауд?
Памяти почти нет
Хелп
Что делать?
Не рахую, а вважаю• 07 июля 2024
Може синхронізацію вимкнути? Хоча я не впевнена що потім як ввімкнути то з айклауду нічого не зникне.. може наклацаєте пару нових фоток, завантажите в айклауд, вимкнете синхронізацію і видалите з телефону? А потім ввімкнете і подивитесь чи видаляться вони з айклауду?
Я просто іншу хмарку використовую.. там такого нема..