Бентливуман• 08 июля 2024
Кто обновил данные ходит спокойно по городу?
ТЦК не бусифицируют?
Вопрос к тем кто без брони и отстрочки!
Все питаю зарання• 08 июля 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Це поки його тцк не зупинили
тцк будь-кого може зупинити. сидіти роками вдома, навряд хто зможе
Первоклашка Я• 08 июля 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Якщо є можливість сидіти вдома і жити на збереження - то будуть сидіти. Бо альтернатива опинитися на нулі куди страшніша ніж бути у себе вдома в 4 стінах
Пес Патрон• 08 июля 2024
Ответ дляПослушная
Удалено администрацией...
Каменты - это из кацапских помоек
Подмигашка• 08 июля 2024
Ответ дляБорщик
Чим закінчилося?
Офіцерське звання має?
Ні, військової кафедри не проходив
Подмигашка• 08 июля 2024
Ответ дляБорщик
Чим закінчилося?
Офіцерське звання має?
Підʼїхав друг офіцер, який в Вінниці в штабі десь працює юристом і знає закони. То з ним сперечатися не стали
40каградусная• 08 июля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Чоловік був в п´ятницю в тцк (кабінет обліку офіцерів запасу), не забирали тел-н
с офицерами обходятся повежливее чем с рядовыми
Мальдивирую• 08 июля 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Мы тоже ездили во Львов с мужем после того как обновил все данные
І як ? Хочу хоч на вихідні дитину десь трохи вивезти, думаю чи варто з чоловіком їхати, все оновив, але ж ні броні ні відстрочок.
Мальдивирую• 08 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
У нас вже ТЦКшників більше ніж воюючих. Підрозділи вони готують…
Вчора знайома їхала в потягу на Кошице, то сказал, що ТЦК ходило по вагонах, я трохи в шоці, то ж взагалі не їх поле діяльності, там для цього є прикордонники, та яке ідоітство, кого там шукати...
Ширли-Мырли• 08 июля 2024
Ответ дляМальдивирую
Нигде не останавливали
Мальдивирую• 08 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
В мене була особиста бесіда з представником ТЦК, який на доволі високому рівні. Що може бути в залежності від ситуації, коли вас зупиняє представник ТЦК:
1) Всі документи в порядку, ВЛК не більше року. В основному ці дані у тих, хто на броні, відстрочка, пощастило актуалізувати. Перевірили доки, пішли.
2) Стоїть на обліку, все ок. ВЛК стара. Можуть не звернути увагу, можуть видати повістку на уточнення даних, щоб людина пройшла ВЛК.
3) Людина не стоїть на обліку взагалі або в базі у розшуку. Тут одразу повістка буде 100%. Якщо не будеш бикувати, то можна попросити, щоб виписали повістку на якусь дату, через 2-3 дні. Але важливо себе поводити нормально. В бус ніхто не потягне в такому випадку.
Якщо ж ви виявилися у бусі у вас заберуть телефон. В ТЦК теж. Після ВЛК поїдете одразу в учебку.
Цікаво б було, на якій законній підставі відбирають телефон у людей ? Вони що, рецидивісти, вбивці ? Ці люди маютьу умовно ’покласти життя за Україну’, а з ними поводяться, гірше, ніж з засудженими.
Семенівни сусідка• 08 июля 2024
Ответ дляМальдивирую
то можливо знайома сплутала служби, тут часто пишуть, що митники перевіряють паспорти на кпп
Семенівни сусідка• 08 июля 2024
Ответ дляМальдивирую
силою відбирають у порушників, тобто ухилянтів, а відвідувачі добровільно віддають на зберігання.
Семенівни сусідка• 08 июля 2024
Ответ для40каградусная
хамили і йому теж, але правда була на його боці. в тцк бардак), а тупість та лінь працювати у деяких працівників сестри бардаку.
Мальдивирую• 08 июля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Так і бачу, добровільно, добровільно-примусово і під дулами автоматів на влк. ТОбто відібрати у людини телефон, не дати повідомити близьким, а потім відправити його воювати, як це толерується з дмократією, правами...
Нервогенератор• 08 июля 2024
Ответ дляБентливуман
Нигде не остановили?
Читаю группу, там пишут что тцк мало резерва
А что им ещё надо ?
Сиамская сороконожка• 08 июля 2024
Ответ дляОбстановщица
Ага, не думают
Сейчас стою под цнапом: человек 200 мужчин, админ сказал что всех не успеют принять.
Люди с 5 утра стоят
Можно в телефоне через Резерв + обновиться. Муж ездил в ЦНАП, там сказали, что его нет в базе даных, а через Разерв получилось. Лучше, чем ехать в ТЦК ))
наКоблучках• 08 июля 2024
Обновлялся муж в Резерв, высветило ’Потребує уточнення’. Типа данные есть, но не стоит на учете ни в одном ТЦК. Код естественно не сформирован, рекомендуется обратиться в ТЦК. Вопрос - он требование обновиться до 16.07 выполнил? Может кто сталкивался?
Сиамская сороконожка• 08 июля 2024
Ответ дляМальдивирую
Які права, яка демократія? У нас же ’Конституція на паузі’.
Оце так цабе• 08 июля 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Мій без броні і не івалід. Кум також.
Все підтягнуло в резерв+.
У мого білий білет, в резерві, статус - військовозобовязаний, постанова влк- непридатний в мирний час, обмежено придатний у воєнний. Будівельних робіт, робітник підсобний. Звання - рядовий.
У кума звання - лейтинант. Він з білетом.
Все підтягнуло в резерв+.
Мій також обмежено придатний, тілько нажаль нікого хвилювати не буде, що він обмежено придатний, піде зі всіма... Вже багато випадків таких знаю.
No problems• 08 июля 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Ще є неділя. Тільки за вчора обновився мій чоловік і кум.
І планують на цій неділі хлопці з робити оновлюваться, а що робити?!
Якщо робота офісна і бронь фірма не дає. Їздять люди на авто з Гостомеля, Броварів в офіс,
....після 16-го без оновлення данних, таке собі задоволення, є знайомі в тцк, то вони вже готують цілі підрозділи, після 16го, ціль на тих хто не обновив дані.
нагадало покірні черги до шалашів біля туалетів на укольчики
Сиамская сороконожка• 08 июля 2024
Ответ дляОце так цабе
Жах!
Мальдивирую• 08 июля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Вона то на паузі, але в голові не вкладається оте скотство, бо інакше не назвеш. Ну піймали, обізвали ухилянтом, але навіщо відбирати речі, в якому такому законі написано, що потрібно відібрати у людини його речі . Віддай телефон, віддай життя, то з осуджениим якось поводяться толерантніше, а чи не бажаєте ви, шановні злочинці, піти повоювати...
Оце так цабе• 08 июля 2024
Ответ длянаКоблучках
оновлення у цнап і резерв+ не повноцінне, тому так(
Сиамская сороконожка• 08 июля 2024
Ответ дляМальдивирую
Так, в голові не вкладається, як ми зараз живемо... І яке майбутнє для дітей...
No problems• 08 июля 2024
Ответ дляНаливайКа
Ви така цікава. Звідки Ви взяли, що оновлення даних хоч якось вбереже від мобілізації?
А це ті, хто в епоху ковідошизи скулив ’ну підіть, зробіть той укол, що важко? зате заживемо, як раніше’
No problems• 08 июля 2024
Ответ дляОбстановщица
А вы же знаете, что вот таких ’непридатний в мирний час, обмежено придатний у воєнний’ очень активно бусифицируют, отправляют на ВЛК и там они из обмежано придатний становятся абсолютно здоровыми?
в резерв+ їй про це не написали
Мальдивирую• 08 июля 2024
Ответ дляОце так цабе
А чим воно не повноцінне ? Він код і кюар код, все видає, все, що потрібно - вказано.
No problems• 08 июля 2024
Ответ дляПешеходик
Дякую що написали. Закрінила. Оте останне це вже уголовка, під час війни викрадення людини це обтяжуюча обставина
тю, то ви ще не читали про ’свої тцк’ у бригад)))