Бентливуман• 08 июля 2024

Кто обновил данные ходит спокойно по городу?

ТЦК не бусифицируют?

Вопрос к тем кто без брони и отстрочки!
Оце так цабе• 08 июля 2024
Ответ дляМальдивирую
А чим воно не повноцінне ? Він код і кюар код, все видає, все, що потрібно - вказано.
тим, що все одно треба на влк йти
Хвігура мічти• 08 июля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
силою відбирають у порушників, тобто ухилянтів, а відвідувачі добровільно віддають на зберігання.
А що дає таке відбирання окрім приниження людини в якої й так відібрали право розпоряджатися власним життям?
ТигрЛьвович• 08 июля 2024
Удалено администрацией...
Невгамовна шахиня• 08 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Якщо вже вдаватися в хронологію і аналізувати ту інформацію, що ви живете в Україні «набагато більше» 30 років, то вибачте, ті наслідки, які ми маємо, якраз на рахунку ВАШИХ дій, це та Держава, яку ви нам (мені 30) залишили. Так що, ви зрозуміли, що це Шах і Мат.
Це лише ваші припущення, а не шах і мат. Але виправдовуватись перед вами я точно не буду. Достатньо того, що умовні ʼвиʼ наробили у 2019 році, запустили власними руками троянських коней, перекреслили останні шанси вигрести та не отримати повномасштабної війни з усіма наслідками. Колись такі самі голосували за Кравчука, а не за Чорновола.
Закусенец• 08 июля 2024
Не оновлював і не буде. Буде сидіти вдома. Хай накладають штрафи, блокують картки, подають у розшук… це краще ніж рамочка зі стрічкою та тумбочці
Тоска в носках• 08 июля 2024
Сьогодні оновили. Обмежено придатний у воєнний час.
Хочу наколоти губи• 08 июля 2024
Мій чоловік оновив. Броні немає.
Не у розшуку, по ВЛК тимчасово придатний.
Одного разу навіть зупинили просили показати, перевірили, відпустили.

Вони і не мають всіх одразу призвати.
Мета розуміти хто де, щоб потім планово призвати по повістці.
Сподіваюсь, що війна закінчиться раніше
Злива інформації• 08 июля 2024
Ответ дляТоска в носках
Немає зараз обмежено-придатних.
PANTERA_KET• 08 июля 2024
Ответ дляМайская киска
Обновились с бронью которые, инвалиды всякие и многодетные, остальные и не думают туда идти
+100%!!! Мне тоже одна пела ой пойдет обновляться, или добровольно или потом скрутят .... проходит 2 нед спрашиваю - обновился?-да. Бронь от работы?- да!! Вот и все!! У моих нет броней и никто никуда не пошел
PANTERA_KET• 08 июля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Ухилянт це той....хто хоче жити...
ЖаннаНеАгузарова• 08 июля 2024
Ответ дляБентливуман
Тогда почему сейчас активно приходят повестки 45+?
потому что в 2014 им было 35+
Болтушка Му• 08 июля 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Удалено администрацией...
У вас ус отклеился с партнерами
НеВРотик• 08 июля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Новая неделя и старая песня. Хватит придумывать про бусики, устарело уже
В якому ви місті, що в таке не вірите?
Тоска в носках• 09 июля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Немає зараз обмежено-придатних.
Це дані з застосунку