Бентливуман• 08 июля 2024

Кто обновил данные ходит спокойно по городу?

ТЦК не бусифицируют?

Вопрос к тем кто без брони и отстрочки!
No problems• 08 июля 2024
Ответ дляНакладні мюслі
у него статус - военнообязанный подтянулся, что вы несете...
вона вам правильно пише
Хата на мати• 08 июля 2024
Тема сакрастическая?
Да, нормально ходят
No problems• 08 июля 2024
Ответ дляNataly_Nab
Приезжайте в Харьков, устрою Вам экскурсию на тему ’Бусификация’. Посмотрите своими глазами.
або в села Івано-Франківщини, попрошу сестру, щоб теж організувала
No problems• 08 июля 2024
Ответ дляМальдивирую
Цікаво б було, на якій законній підставі відбирають телефон у людей ? Вони що, рецидивісти, вбивці ? Ці люди маютьу умовно ’покласти життя за Україну’, а з ними поводяться, гірше, ніж з засудженими.
тому що все робиться навмисно, щоб відсікти передову від підтримки тилу
No problems• 08 июля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
силою відбирають у порушників, тобто ухилянтів, а відвідувачі добровільно віддають на зберігання.
де такі беруться?
No problems• 08 июля 2024
Ответ дляМальдивирую
Так і бачу, добровільно, добровільно-примусово і під дулами автоматів на влк. ТОбто відібрати у людини телефон, не дати повідомити близьким, а потім відправити його воювати, як це толерується з дмократією, правами...
але ж бачите, скільки ’бариня лягли і просють’, впевнених, що їх послушних це не стосується?
Майструю крила• 08 июля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
По статистиці в Україні 11 млн чоловіків, оновили 3 млн.
И 90% из них это многодетные, инвалиды и те у кого есть отсрочка)))
Невгамовна шахиня• 08 июля 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Мій без броні і не івалід. Кум також.
Все підтягнуло в резерв+.
У мого білий білет, в резерві, статус - військовозобовязаний, постанова влк- непридатний в мирний час, обмежено придатний у воєнний. Будівельних робіт, робітник підсобний. Звання - рядовий.
У кума звання - лейтинант. Він з білетом.
Відповідно до відносно нещодавніх змін у законодавстві більше не буде статусу ʼобмежено придатнийʼ. Або придатний, або ні.

ʼВ Україні скасували статус ’обмежено придатний’. Тепер військові та військовозобов´язані можуть бути тільки придатними чи непридатними для військової служби. Ті ж громадяни, які поки що мають статус обмежено придатних, мають протягом 9 місяців пройти повторну військово-лікарську комісію.ʼ
https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c4nv12ydq5p...
Невгамовна шахиня• 08 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
В мене була особиста бесіда з представником ТЦК, який на доволі високому рівні. Що може бути в залежності від ситуації, коли вас зупиняє представник ТЦК:
1) Всі документи в порядку, ВЛК не більше року. В основному ці дані у тих, хто на броні, відстрочка, пощастило актуалізувати. Перевірили доки, пішли.
2) Стоїть на обліку, все ок. ВЛК стара. Можуть не звернути увагу, можуть видати повістку на уточнення даних, щоб людина пройшла ВЛК.
3) Людина не стоїть на обліку взагалі або в базі у розшуку. Тут одразу повістка буде 100%. Якщо не будеш бикувати, то можна попросити, щоб виписали повістку на якусь дату, через 2-3 дні. Але важливо себе поводити нормально. В бус ніхто не потягне в такому випадку.
Якщо ж ви виявилися у бусі у вас заберуть телефон. В ТЦК теж. Після ВЛК поїдете одразу в учебку.
Ох і наговорив вам ваш тцкашник. Він та ви усвідомлюєте, що це пряме порушення законодавства та чисте свавілля? Хоча чому тут дивуватись, коли війною виправдовується будь-яке дике беззаконня.
Майструю крила• 08 июля 2024
Ответ дляОбстановщица
Ага, не думают
Сейчас стою под цнапом: человек 200 мужчин, админ сказал что всех не успеют принять.
Люди с 5 утра стоят
Так это явно очередь на получение отсрочки/предоставление документов по инвалидности и т.п. Или это стоят те кто хочет в штурмовики идти? Вы смешная)))
Анчо Ус• 08 июля 2024
Еду их военкомата. Данные обновила. Спокойна как удав
Безсовісна кума• 08 июля 2024
Уже два раза ехали на машине с Одессы до Ивано Франковска,ни разу никто не остановил, данные обновил в резерве
Бочка порохУ• 08 июля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Чоловік був в п´ятницю в тцк (кабінет обліку офіцерів запасу), не забирали тел-н
ну да, офицеры там не нужны, нужно мясо, рядовые
Хата на мати• 08 июля 2024
Ответ дляNataly_Nab
На что?
К большинству знакомых даже не подходили за 2 с половиной года ни разу. А уж воюющих вообще мизер.
Наверное, в разных Харьковах живём.
Стрекоза любви• 08 июля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Слухайте, якщо ви з чимось не погоджуєтесь, написати один «дивуватий» коментар нічого не вирішить. Бачите правопорушення, вимагайте справедливості, судіться за порушення прав людини.
Кили и Манджаро• 08 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А шо, даже заявление примут на незаконное лишение свободы?
Короче, страшно далека вы от реалий.
Стрекоза любви• 08 июля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Короче, страшно далека вы от реалий.
Коли зрозумієте контекст написаного, тоді звертайтесь.
Кили и Манджаро• 08 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Хороший у вас манямирок. Мне нравится. Жаль, что к реальному положению вещей, он не имеет никакого отношения.
Стрекоза любви• 08 июля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Себя жалейте. Не требую каких-то оценочных суждений неизвестных мне людей.
Я_з_Франека• 08 июля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
А що,в приміщенні тцк цигани сидять і з кармана можуть телефон поцупити? Що його прям їм на зберігання треба відати? Маячню не пишіть
Невгамовна шахиня• 08 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ви вже вимагали справедливості хоча б на словах, хоча б вашому знайомому тцкашнику мали сміливість щось довести?
Або все ж таки перший варіант: підтримуєте беззаконня та свавілля, з яким мають боротися ті, хто ʼне згоденʼ?
Milinda_1• 08 июля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Вы прикалываетесь? Зятя несколько дней назад остановили в Черновицкой области, у него белый билет и куча документов с больницы. Как преступника отвезли в гадюшник тцк, телефон забрали сразу и выключили. На последующий вопрос зачем они это делают, один идиот ответил, чтобы вы ничего не снимали и по нам ракета не прилетела) А ничего, что все их шараш-конторы есть с адресами в гугле, эти уроды понимают, что нарушают права человека, отмазка замечательная. После обращения к адвокату они его отвезли на влк, где он со всеми своими документами оказался непригодным.
Вічний двигун• 08 июля 2024
Є бронь. На вулиці виписали повістку сказали в сра... У засунь ту бронь. Ось так.
Стрекоза любви• 08 июля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
«Вимагати справедливості» на словах - це просто «пук в калюжу». Думаю, що людина, яка прожила хоча б 30 років в Україні це розуміє.
А ваші якісь недолугі звинувачення мені особисто - незрозумілі.
Невгамовна шахиня• 08 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Я прожила в Україні набагато більше 30 років і чудово розумію реалії. Саме за виправдовування та підтримки людей це все і коїться. Виправдовувати порушення, коли особосто зручно, і посилати інших боротися проти того, що самі підтримуєте, або щоб працювали закони, коли знову ж таки вже особисто зачепить.
І ще, тримайте себе в руках, намагайтесь хоча би не хамити.
Стрекоза любви• 08 июля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Поверніться до моїх коментарів попередніх.
Я розповіла, що у разі якщо у твоїй ситуації документи в стані «А», то тебе очікує наслідок «Б». Без оцінки дій.
Ви мене почали звинувачувати, що я не посперечалася, щось не довела представнику ТЦК. Ви були присутні під час розмови, щоб взагалі оцінити причини та доціліність? Ні!
Тому раджу вам зняти ваше «біле пальто» і використовувати свій набутий досвід життя в Україні по відношенню до ситуацій і людей, які вам відомі. Всього доброго!
Невгамовна шахиня• 08 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Раджу вам теж уважно прочитати діалог. ʼЗвинувачуватиʼ, як ви висловились, я вас почала лише після того, яки ви мене послали відбивати права громадян, які порушують тцкашники.
Тепер слово на захист закону та прав називається ʼбіле пальтоʼ? Чудово.
А ваша позиція мені давно зрозуміла, ще до цієї теми. Тож, усього найкращого серед безаконня та свавілля, яке ви мовчки підтримуєте і виправдовуєте, бо вам очевидно це або зручно з деяких причин, або наївно думаєте, що порушення ваших прав, гарантованих Конституцією та законами, вас ніколи не зачепить.
Стрекоза любви• 08 июля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ви мені нагадуєте «базарну бабу» (це як вислів, без образ), яка всіх дівчат у коротких спідницях вважає проститутками. Так і ви, через розмову з представником ТЦК накидали «гівна» на мене у вигляді «мовчазної підтримки беззаконня та свавілля». Ну що ж я не ображаюсь, на провокації не піддаюся.
Невгамовна шахиня• 08 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А ви таки не втримались :)) До баби та ще й базарної мені як до китаю пішки :) Але якби я й образилася на подібну недолугу спробу мене принизити, то точно не від вас :)
Ви достатньо висловилися на форумі раніше, щоб можна було зробити відповідні висновки. Яку ʼправовуʼ державу залишите дітям, то вже буде на вашому рахунку і подібних вам, даруйте. Колись ви згадаєте нашу розмову.
Стрекоза любви• 08 июля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Якщо вже вдаватися в хронологію і аналізувати ту інформацію, що ви живете в Україні «набагато більше» 30 років, то вибачте, ті наслідки, які ми маємо, якраз на рахунку ВАШИХ дій, це та Держава, яку ви нам (мені 30) залишили. Так що, ви зрозуміли, що це Шах і Мат.