Аль де Барановна• Изменено 08 июля 2024

Кто сдавал билеты на поезд в польшу? Как и где?

Не могу дозвониться, не отвечают, читала, что можно только в международной кассе сдать или в дие, кто как сдавал??
Еще слышала, что какие то можно и онлайн сдать, а какие то только в кассе,короче, треш и купить, и сдать. Билеты интерсити львов- перемышль
Шкідлива молекула• 08 июля 2024
Я на Кишенеу сдавала в додатку. Ви впевнені, що в додатку намає такої можливості?
Chaterbox• 08 июля 2024
А де купували?
В додатку є можливість повернути.
автор Аль де Барановна • 08 июля 2024
Ответ дляChaterbox
А де купували?
В додатку є можливість повернути.
Я ще не купувала, просто хочу з´ясувати, чи буде можливість повернути
автор Аль де Барановна • 08 июля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
На якісь потяги, на якісь попереджали, що тільки в касі і особисто, от і треба з´ясувати, на які як
Дівчина Бобула• 08 июля 2024
Гугл все знає, пробували ?

Повернення квитків відрізняється від способу купівлі квитків. Повернути онлайн придбані квитки через сайт Укрзалізниці можна лише на потяги 705/706, 715/716 Київ-Перемишль та потяг 767/768 Рава-Руська – Варшава, всі інші квитки повертаються тільки через міжнародну касу.6 мар. 2024 г.

Водночас через застосунок Укрзалізниці (Android, iOS) можна повернути квитки на усі польські потяги, однак акаунт повинен бути верифікованим з сервісом Дія.Підпис.
Дівчина Бобула• 08 июля 2024
https://kosht.media/yak-prydbaty-ta-povernuty-kvyt...
автор Аль де Барановна • 08 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Гугл все знає, пробували ?

В гугле много мусора, хотелось , чтобы кто то личным опытом поделился
Дівчина Бобула• 08 июля 2024
Ответ дляАль де Барановна
Купуйте через додаток з верифікаціює через Дію. Знайома здавала на Кошице, сказала все швидко.
автор Аль де Барановна • 08 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Дии нет и устанавливать не хочу
автор Аль де Барановна • 08 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Спасибо, но тут уже неточность- открытие продаж с 9, а не 8. Хз, не поменялось ли остальное
Цикавенная• 08 июля 2024
Ответ дляАль де Барановна
Дии нет и устанавливать не хочу
Мабуть без верифікації через Дію не зможете повернути квитки🤨
автор Аль де Барановна • 08 июля 2024
Ответ дляЦикавенная
В міжнародній касі, пишуть, що можна