ротцвеники• 08 июля 2024

А ви вірите в Бога і молитви?

Кум мого чоловіка взагалі не вірить і каже що це нісенітниця.
Я вірю і чоловік вірить.

Цікаво чи вірять інші
Результат:
вже голосів: 373
224 (60.05%) Вірю
149 (39.95%) Не вірю
Идууу--уууу блин• 08 июля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Так хочется донести людям в какую чушь они верят.
Вы не можете донести,потому что рассуждает по-детски

Svitlo_• 08 июля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Людина не сама обирає як їй поступати. А под натиском сложившихся обстоятельств.
а тобто путін віддав наказ напасти під тиском обставин, що склались? Вірно? У нього ж не було вибору не нападати?
Слоник-тоник• 08 июля 2024
Ответ дляSvitlo_
Що Воля Божа щоб усі люди спаслись? Так в Біблії так написано - ’що хоче, щоб усі люди спаслися, і прийшли до пізнання правди.’ 1 Тимофію 2:4
А библию хто писав?
Ви впевені, що вони точно знають, чого хоче бог?
Слоник-тоник• 08 июля 2024
Ответ дляТАЗератти
Батюшки і всі інші священнослужителі в інших релігіях туди ж, Але це не означає, що бог - це видумка
А що це, як не видумка? Я зараз про біблейського бога.
ТАЗератти• 08 июля 2024
Ответ дляSvitlo_
До речі, біблію писали люди, не бог, не Ісус, і писали вони через пару сотень років після смерті Ісуса, уявляєте рівень спотвореності
Та сама історія з іншими вченнями
Чистої правди там краплі, все інше - фантазія людей, які дерлися стати погоничами мас
Svitlo_• 08 июля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
А библию хто писав?
Я знаю - що Біблія - це Слово Боже.
Svitlo_• 08 июля 2024
Ответ дляТАЗератти
Та сама історія з іншими вченнями
Це ваш погляд на Біблію, мій - інший

Идууу--уууу блин• 08 июля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
А библию хто писав?
Что вы к этой Библии прицепились,она скорее как книга истории человечества, живите по Евангелию
Коко Шанель• 08 июля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
А это вы уже выкручиваетесь.
Все по воле божьей.
Или батюшки не так глаголят?!
Господь встановив закон тяжіння. Це Його воля. Завдяки цьому закону ми можемо жити на Землі. Людина вирішилась на самогубство. Зістрибнула з багатоповерхівки. Через закон тяжіння загинула. Воля божа , щоб закон тяжіння існував.
Слоник-тоник• 08 июля 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
А обстоятельства кто создал?
Обстоятельства никто не создал, если можно так выразиться. Причинно-следственные связи.
Мудробаба• 08 июля 2024
Ответ дляСумка з негодою
Не знаю. Все про, що молю вертається обратною стороною. Десь відвернувся від мене Бог.
Видно дуже рашистів проклинаю.
Слышала от одного представителя бога ( священник, батюшка не знаю как правильно), что бог помогает не тому, кто нуждается , а тому, кого он выбрал. Это выбор бога кому помогать.
Слоник-тоник• 08 июля 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Можно конкретно - мое детское рассуждение?
ТАЗератти• 08 июля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
А та біблейський - це
Релігія/секти/що там ще є - це ще той атракціон, щоб до правди докопатися

Я за саму суть, за ту внутрішню силу, яку кожен здатен у собі відчути, вона єдина на всіх, назви різні
Идууу--уууу блин• 08 июля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Цепочка событий,которую если рассмотреть сначала,то много чего можно было избежать. Тот же кирпич на голову,или начало войны.
Идууу--уууу блин• 08 июля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Да все,что вы написали
ТАЗератти• 08 июля 2024
Ответ дляSvitlo_
Це ваш погляд на Біблію, мій - інший
Це не мій погляд
Це офіційна історія написання біблії, за час існування якої туди ще й поправки сотнями навносили, люди вносили
Svitlo_• 08 июля 2024
Ответ дляТАЗератти
Це не мій погляд
Офіційна історія ким затверджена? Вікіпедією?
Слоник-тоник• 08 июля 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Да все,что вы написали
Ок.
Договорились.
Пусть для вас это будет так.
ТАЗератти• 08 июля 2024
Ответ дляSvitlo_
Тобто?
Ви жартуєте?

До чого тут вікіпедія?
Запитайте у попів, хто і коли біблію писав, хоч цю правду вони не сховали

Идууу--уууу блин• 08 июля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Ок.
Договорились.
Пусть для вас это будет так.
Да не только для меня. Как агитатор против веры ,вы не привели ни одного аргумента.
Svitlo_• 08 июля 2024
Ответ дляТАЗератти
Тобто?
Ви жартуєте?

До чого тут вікіпедія?
Так я вас запитую. Хто визначив офіційну версію написання Біблії. На чиїх дослідженнях базується. І до чого тут попи. Докази лежать на тому хто стверджує. Ви кажете, що є офіційна версія написання Біблії. Де я можу цю версію почитати?
А у нас макарошки• 08 июля 2024
Ответ дляСумка з негодою
Розберусь без вас.
пожалуйста
Уравнобешенная• 08 июля 2024
Ответ дляА у нас макарошки
узнайте какой САМЫЙ страшный грех
Навіщо?
ТАЗератти• 08 июля 2024
Ответ дляSvitlo_
Стоп, я не про офіційну версію біблії, не перекручуйте,
Я про історію створення біблії, тобто коли і ким писалася - це трохи різні речі
Які докази? Треба шукати, я цю інфо ще з дитинства знаю, потім був період вивчення християнства, вивчала різну літературу саме церковну, з різними попами багато спілкувалася, звідки точно ці дані черпнула, то й не згадаю, бо вже давно за межами релігійної гри
Якщо ви на зараз в темі, то повинні краще мене знати
Svitlo_• 08 июля 2024
Ответ дляА у нас макарошки
узнайте какой САМЫЙ страшный грех
хула на Духа Святого
Svitlo_• 08 июля 2024
Ответ дляТАЗератти
’Це не мій погляд
Це офіційна історія написання біблії,’ - це ваші слова. Де я можу почитати про офіційну історію написання Біблії. Конкретно. Вкажіть труди, де про це пишеться, раз є офіційна версія.
А ваша відповідь - ’звідки точно ці дані черпнула, то й не згадаю’ говорить, що ви своє власне бачення - виставляєте, як офіційну версію.
А моя офіційна версія, що Євангеліє писались одразу після смерті Ісуса. Три Євангелія писались очевидцями, а 4 - дослідження Луки
Манкоголік• 08 июля 2024
Ответ дляА у нас макарошки
совершенно верно. Эти все проклены это все большой грех. Не зря говорится про возлюби ближнего и прочее. У нас большая часть украинцев проклинает рашистов, радуются смертям детей, а потом удивляются за что с нами так Бог поступает. А вот за это тоже. Вот посмотрите сколько рукалица поставят под этим комментом.
Я думаю все же , что если бы Бога не было бы, уже разрушилась та планета.
Те проклёны и желания смерти невинным детям … так просто не проходят. Так эта вон когда не закончится. Она закончиться только когда не будет чужих детей 🙏
всемВсёИмного• 08 июля 2024
Була довгий час православною, зараз ні
А у нас макарошки• 08 июля 2024
Ответ дляУравнобешенная
Навіщо?
ну вы же рассказываете что страшный грех это убивать, а то что гордыня это еще страшнее, не знаете. Так вот для того, чтобы знать
А у нас макарошки• 08 июля 2024
Ответ дляSvitlo_
хула на Духа Святого
гордыня