Значит надо• 08 июля 2024
Що можна побажати чоловіку, який їде на навчання, а потім на фронт?
Дівчата, порадьте будь ласка які можна сказати слова підтримки другу, який відправляється служити. Хочеться йому щось побажати, бо завтра вже відправка, а у голові зовсім пусто.
Луноликая Вика• 08 июля 2024
Ответ дляНеВРотик
А будет ждать? И примет любого- без ноги, руки, контуженного, не дай Боже? Если не уверена, не надо давать пустых обещаний на эмоциях
Да, наверное вы правы...автор не нужно пустых обещаний...тогда просто, возвращайся живым!
ЛолитаНеРазлита• 08 июля 2024
Не треба нічого бажати. Скажіть що чекаєте його живого і здорового з перемогою.