Весела бджілка• 09 июля 2024
Психічна хвороба… як проживати це життя?
Я втомилась , я не знаю як жити. Не живу повноцінним життям … Мені важко даються звичні справи.
Мовчу, але хочу• 09 июля 2024
Я такое проходила. Очень советую пойти к психиатру. Он назначит препараты и психотерапию.
Весела бджілка
• 09 июля 2024
Ответ дляПожарник
А що саме з вами, який діагноз вас турбує?
Біполярний розлад 2 типу
Весела бджілка
• 09 июля 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Я приймаю лікування. А який у вас діагноз ?
Фісташкова кава• 09 июля 2024
Мне кажется вы раз в неделю стабильно задаёте этот вопрос.
Прям паранойя, а что а что
Жить как и все.
Прям паранойя, а что а что
Жить как и все.
Пожарник• 09 июля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Біполярний розлад 2 типу
А вы давно вже лікуєтесь, чи тільки почали, маєте якісь покращення від лікування?
Баба Йога• 09 июля 2024
У меня окр всю жизнь. Все отражается на внешнем виде. Поборола сама привычку сдирать ранки с лица наконец-то. То ещё что-то, ещё..
Мовчу, але хочу• 09 июля 2024
Ответ дляВесела бджілка
F43
Может Вам не подошли лекарства. Как давно диагноз и принимаете препараты? А психотерапия есть? Я работала с психотерапевтом 6 месяцев.
Мовчу, але хочу• 09 июля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Прям паранойя, а что а что
Жить как и все.
Прям паранойя, а что а что
Жить как и все.
А все живут с псих диагнозом, который существенно влияет на качество жизни?
Весела бджілка
• 09 июля 2024
Ответ дляПожарник
Декілька місяців. Я б хотіла себе відчувати як до хвороби, але звісно такого не буде. Тому не можу сказати нічого про покращення.
Фісташкова кава• 09 июля 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Миллионы.
Весела бджілка
• 09 июля 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
F43
Так, декілька місяців. Я не завжди все сумлінно виконую … на жаль…
Мовчу, але хочу• 09 июля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Будет!
Как часто встречаетесь с лечащим врачей?
Весела бджілка
• 09 июля 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Будет!
Раз на місяць
Весела бджілка
• 09 июля 2024
Ответ дляБаба Йога
Як? У мене є по тілу …
Мовчу, але хочу• 09 июля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Вы пропускаете приём лекарств?
Это очень плохо. У меня всегда препараты с собой. В разных сумках по пластинке. Если забуду выпить дома, то могу выпить на работе.
Пожарник• 09 июля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Це дуже невеликий період часу, можливо з часом треба буде змінити препарати і не один раз, а також обов´язкова психотерапія, кпт бажано.. У мене у брата біполярка, і купа інших псих діагнозів, він 18 років в Германії живе, і там лікується на постійній основі тобто є покращення, потім знову змінюють лікування йому і так далі, і періодичні психотерапії, йому важко жити з цим букетом, але з часом звик і намагається жити як всі, коли краще, коли гірше..
Весела бджілка
• 09 июля 2024
В чому труднощі… в прибиранні житла, готуванні їжі, доглядом за собою… вийти в магазин чи просто на вулицю. Коли трохи відчуваю себе краще , можу прибрати якусь поличку з речами чи одягом . Готую дуже прості страви , це мене почало нервувати і водночас я розстраююсь , що не готую , як раніше. Виникли суїцидні думки , психолог занепокоєна , бо я вже склала план і я дала слова , що триматимусь до наступної сесії. Присутні навʼязливі думки, ще дратують звуки будь- які , пральна машина, музика, годинник , генератор за вікном і тд
Весела бджілка
• 09 июля 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Вы пропускаете приём лекарств?
Ні, ліки я приймаю. То з приводу завдань психолога.
Как нефиг делать• 09 июля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Шось таке з вами, не боєць коротше. В армії цьому вчать, нема шансів, нічого не дратуватиме. Хоча ви не пройдете психіатра, да...
Весела бджілка
• 09 июля 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Он что говорит?
Говорить , що з цим можна повноцінно жити … тільки як … додає ліки чи збільшує дозування
Как нефиг делать• 09 июля 2024
Тоді проживайте своє життя з психічно хворими людьми, такими як ви., якщо вам важко з умовно здоровими. Є ж такі місця
Весела бджілка
• 09 июля 2024
Ответ дляКак нефиг делать
А які прояви хвороби, що заважають жити?
У мене це супроводжується тяжким депресивним станом.
Как нефиг делать• 09 июля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Просто так чи від травмуючої події?