Кава з перцем• 09 июля 2024

Пророча промова Зеленського в Охматдиті 4 роки тому

Дуже дивна промова 4 роки тому в Охматдиті

Результат:
вже голосів: 99
36 (36.36%) Це просто совпАдєніє
32 (32.32%) Свій варіант
31 (31.31%) Він щось знав
LudaSHS• 09 июля 2024
Сова на глобус

RaminaSonne• 09 июля 2024
Нарешті знайшовся пророк в своєм отєчєствє.
Стрекоза любви• 09 июля 2024
Ото ви прихильниця! Памʼятаєте, переглядаєте щодня😀 Мабуть далі напишите, що самі себе обстрілюємо або про ракету Насаамс?
mymoly• 09 июля 2024
Хотілось би побачити літаки. А що до ’усіх бомбити’ те ж хочу побачити
Darina26• 09 июля 2024
Слишком вы много хотите от посредсвенного актёра. И чтоб умное что-то сказал и чтоб эмоции правильные выдал.
ksusha1155• 09 июля 2024
Ну реально вирвано з контексту, говорив про показуху влади.. я не фанат величного, але нащо придумувати зараз якийсь зв´язок із вчорашнього трагедією? чи пост на замовлення?
автор Кава з перцем • 09 июля 2024
Ответ дляksusha1155
Ні, не про вчорашню трагедію. Дивно, бо це 4 роки тому було...та й ще така дивна промова у дитячій лікарні....

mymoly• 09 июля 2024
Ответ дляКава з перцем
Збіг? Не думаю
автор Кава з перцем • 09 июля 2024
Ответ дляDarina26
Але ж йому пишуть виступи професіонали..
kh0110• 09 июля 2024
И правда сова на глобус, потому как если даже верить в то, что все идёт по чёткому плану, я не верю в то, что ему кто-то бы о такой конкретике рассказал, так как он явно нестабилен и ожидать от него можно любой выходки.
Darina26• 09 июля 2024
Ответ дляКава з перцем
Да,там все профессионалы. Я уже этот професионализм 5ый год наблюдаю.
RaminaSonne• 09 июля 2024
А ще на Байдена гонять, так тому 100 років.
RaminaSonne• 09 июля 2024
Ответ дляКава з перцем
Ті ж професіонали, що й маньці скріпт написали.
Клементина• 09 июля 2024
Автор, тема аби що...
Ви ту промову повністю чули?
Манула• 09 июля 2024
Ответ дляКава з перцем
Може то була імпровізація? Але так, приЗЕдент у нас дивний, маємо те, що маємо ...
автор Кава з перцем • 09 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Заспокойтеся вже, бо зелені опоцицію називають агентами кремля.
А самі випускають за кородон зрадників Арестовича, Чаплигу, не карають мародерів, Баканов вільно гуля. на волі, Бурьяна несе пургу безкарно. То все гарні люди, зовсім НЕ агенти кремля А за гратами у нас патріоти- Червінський, Дудін, нші
Клементина• 09 июля 2024
Ответ дляksusha1155
Теж не люблю Зелю.
Він, звісно, дивно якось покривлявся, але казав саме про показуху.
Про успішне відкриття до якоїсь дати.

Но відящіє, і любителі теорій змов зараз напишуть)))
грешница кающаяся• 09 июля 2024
очень-очень больной человек.
СвітланкаОК• 09 июля 2024
Вирваний з контекста уривок. Абсолютно гидотний пропогандонський ролик петі-шоколапки. Ну і рівень публіки, яка на таке ведеться, відповідний.

автор Кава з перцем • 09 июля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Чому Зе нещодавно відмовився публічно від допомоги західних військ. Поясніть,будь ласка
СвітланкаОК• 09 июля 2024
А ось правда:

/тільки вона прихильникам шококо не цікава, гівноролики веселіше/

“Усі дуже люблять цифри: “До Дня захисту дітей ми повинні відкрити щось грандіозне, щоб всі журналісти вийшли і аплодували: які молодці президент і міністерство – до цього дня вони це зробили!” А насправді там замажте – потім допрацюєте. “До Дня Незалежності ми повинні зробити новий літак і показати всім, які ми сильні, літаки летять, будемо всіх бомбить!” Розумієте, мені здається питання не в датах. Питання, воно працює чи не працює. Думаю, в цілому ми повинні припинити цю популістичну історію. Найголовніше: відкривати тоді, коли воно вже готове і зроблено”, – сказав Зеленський.
tala-li• 09 июля 2024
совпадение? нет, недоразумение...
СвітланкаОК• 09 июля 2024
Ответ дляКава з перцем
Татишо? Прям так і сказав? Що не треба нам військ?))) теж з гівноролика взяли?

Давайте краще про Лєнку і Бугатті
Дева Мария• 09 июля 2024
Ответ дляКава з перцем
А я видела как Коля Тищенко всех приглашал на массаж , за который он берет дорого и сколотил свое состояние . Свои же голосом
автор Кава з перцем • 09 июля 2024
Ответ дляСвітланкаОК

Давайте краще про Лєнку і Бугатті
Так і сказав, ви не чули чи не хотіли чути?
Клементина• 09 июля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
А ось правда:

Як Ви кажете прихильники Шококо,
промову чули, як кривлявся преЗЕдент бачили. Виборці По на таку тему, як у автора, не ведуться. Про що вище і написали. Ми ж не виборці Зелі, на усіляку хєрню вестись
СвітланкаОК• 09 июля 2024
Ответ дляКава з перцем
Ну давайте вже гівноролик, ну вам же хочецця 😂
автор Кава з перцем • 09 июля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Будь ласка, ЗЕ відмовився ВІД ВВОДУ ЗАХІДНИХ ВІЙСЬК В УКРАЇНУ

Стрекоза любви• 09 июля 2024
Ответ дляКава з перцем
Я спокійна. Але вибачте, це така відверта, кумедна джинса, що коментувати і сприймати її серйозно ніхто не буде.
Повірте, коли створюються такі теми, про «сову на глобус», то ефект виникає протилежний, ніж бажають «замовники».
Nat-li• 09 июля 2024
Интересно, где дно у шоколадно-прихильників?