Аноним_• 09 июля 2024
Найкраще місто
Хочу забронювати мамі подарунок на 60 років, поїздка восени, тому не пляжний варіант, але щось таке, щоб прямо вау. Які міста можете порадити в Європі? Поки що думаю про Венецію, Севілью або Лісабон, з того, що по картинках сподобалося. Підкиньте варіантів
Результат:
вже голосів:
12 (30.77%)
Венеція
9 (23.08%)
Лісабон
8 (20.51%)
Інші
7 (17.95%)
Результати
3 (7.69%)
Севілья
Печальки.нет• 09 июля 2024
Ответ дляАноним_
Готель, вечеря, квитки на те, що відвідають. Вони самі зовсім не вміють нічого організувати, всі поїздки завжди я організовую до дрібниць
’Всі поїздки’ то куди? Де вже були?
Аноним_
• 09 июля 2024
Ответ дляПечальки.нет
’Всі поїздки’ то куди? Де вже були?
Були в багатьох містах, так не перечислити. Підбираю щось цікаве, тематичне, якщо є фестивалі в різних містах
Котогосподиня• 09 июля 2024
Венеція або Лісабон з цього.
Венеція менш жвава, Лісабон більш гучний та живий.