Аноним_• 09 июля 2024
Найкраще місто
Хочу забронювати мамі подарунок на 60 років, поїздка восени, тому не пляжний варіант, але щось таке, щоб прямо вау. Які міста можете порадити в Європі? Поки що думаю про Венецію, Севілью або Лісабон, з того, що по картинках сподобалося. Підкиньте варіантів
Результат:
вже голосів:
12 (30.77%)
Венеція
9 (23.08%)
Лісабон
8 (20.51%)
Інші
7 (17.95%)
Результати
3 (7.69%)
Севілья
Незнакомлюся• 09 июля 2024
кому как. смотря какие предпочтения и чего хотите от поездки.. Я бы лично прям сейчас в Сиракузы поехала.. зимой в Венецию.
Аноним_
• 09 июля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Севілья чарівна 🥰
Дякую, я її чисто випадково знайшла на карті ніколи раніше не цікавилася
Фантазерша• 09 июля 2024
Венеция не впечатлила. Мне прямо очень зашёл Будапешт, если Европа. Была и летом, и осенью, и зимой.
Аноним_
• 09 июля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Париж, Рим
В Парижі живе, тому треба так, щоб точно краще і зовсім інше
Яжбоматуся• 09 июля 2024
Ответ дляАноним_
Не плохо не плохо
ЕлькиПальки• 09 июля 2024
Ответ дляАноним_
Совсем другое это на ледоколе, но там бюджет высокий)
Джинци на Флісі• 09 июля 2024
Ответ дляАноним_
Рим, Барселона.
Полная противоположность.
А лучше Парижа я не знаю.
Венеция по моему на один день как и Милан, к примеру.
Полная противоположность.
А лучше Парижа я не знаю.
Аноним_
• 09 июля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Рим, Барселона.
Полная противоположность.
А лучше Парижа я не знаю.
Полная противоположность.
А лучше Парижа я не знаю.
Це на вихідні поїздка, не на довго
Незнакомлюся• 09 июля 2024
Ответ дляАноним_
вы летом на асфальте представляете в Испании ’ кайф’??
Мати тріля• 09 июля 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Автор написала, що поїздка восени
Суцільна зрада• 09 июля 2024
Ответ дляНезнакомлюся
А вы читали, что поездка осенью?🤦♀️
Котя_люлю• 09 июля 2024
Венеція на день-два хіба, хоч там класно.
Я за Італію, але Севілья теж +
А який у вас бюджет? І чи маму саму відправляєте чи з нею? Не розглядаєте В´єтнам чи Таїланд?
Я за Італію, але Севілья теж +
Аноним_
• 09 июля 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Восени
Мати тріля• 09 июля 2024
А, ще з невеликих італійських міст, як на мене, дуже цікава Флоренція.
Аноним_
• 09 июля 2024
Ответ дляКотя_люлю
Я за Італію, але Севілья теж +
Ні, вона з чоловіком на авто, літати на любить, тому лише Європу розглядаю
Котя_люлю• 09 июля 2024
Ответ дляАноним_
Аа, тоді розумію)
За Флоренцію вище ще писали. В мене до Італії просто особлива любов, особливо до їжі))
Аноним_
• 09 июля 2024
Ответ дляМульйонерша
А может мама все таки пляжный отдых хочет? Тогда Канары
Пляжний буде літом, а на осінь краще таке,щоб просто погуляти, вона любить нові міста дивитися
Вишиванка• 09 июля 2024
Так а як лише на вихідні з Парижу в Севілью або Венецію на авто?
Ви відстань дивилися між містами? До Севі 1700 км.
Аноним_
• 09 июля 2024
Ответ дляВишиванка
Так, виїдуть перед вихідними, на вихідних погуляють і назад
Вишиванка• 09 июля 2024
Ответ дляАноним_
А в чому тоді ваш подарунок- готель оплатити на півдня? Чи на бензин скинете?)
А мамі таке треба?)
Аноним_
• 09 июля 2024
Ответ дляВишиванка
А мамі таке треба?)
Готель, вечеря, квитки на те, що відвідають. Вони самі зовсім не вміють нічого організувати, всі поїздки завжди я організовую до дрібниць