Козачка• 09 июля 2024
Босоніжки різного кольору
Коли замовляла, не звернула, що вони з серії твінс і тепер якось дивно, що різного кольору. Дуже зручні, розмір ідеально підходить, ви б носили чи повернули?
Результат:
вже голосів:
171 (86.36%)
Носити
19 (9.6%)
Повернути
8 (4.04%)
Результати
Вареничніца• 09 июля 2024
Автор, приглядалась давно до них. Скажуть, будь ласка, на стопу якої довжини який розмір взяли, чи дійсно ця модель на вузьку ногу ? Скільки коштують? Дякую
Козачка
• 09 июля 2024
Ответ дляВареничніца
На вузьку, я взяла 36, реально він десь підходить на 35.5. Обійшлися 70 євро, коли замовляла .
КинДза• 09 июля 2024
Ответ дляКозачка
Вже не бачу їх на заландо, є на оф.сайті *kordo*_up*MQ..&gclid=Cj0KCQjwv7O0BhDwARIsAC0sjWOU1N4kB47ZKbltDpkkeRvtKZcBxHjqM6l57XcmuFktKTM4VldFa2caAuXZEALw_wcB
Є на Польському, чорні з білим, але ж і 5 тис... Ох...
Вареничніца• 09 июля 2024
Ответ дляКозачка
Дякую, в мене середня, ближче до широкої(
Козачка
• 09 июля 2024
Ответ дляВареничніца
Тоді не підійде, я собі часто цю марку беру якраз через вузьку ногу.
Сумка з негодою• 09 июля 2024
Аж пошла их искать в интернете. Очень и очень неплохо. Дорого только
Девальвация• 09 июля 2024
Супер!
Классные босоножки, оригинальное дизайнерское решение.
Всё очень мило, гармонично.
Я бы оставила однозначно.
Всё очень мило, гармонично.
Я бы оставила однозначно.
Скользкая• 09 июля 2024
Автор, это - фишка марки, не брак! У меня много их обуви и вся- супер в носке. Лимитированные коллекции вообще вне времени, у меня есть несколько пар, которым 20-30 лет и они в тренде! Носите и наслаждайтесь!