Козачка• 09 июля 2024
Босоніжки різного кольору
Коли замовляла, не звернула, що вони з серії твінс і тепер якось дивно, що різного кольору. Дуже зручні, розмір ідеально підходить, ви б носили чи повернули?
Результат:
вже голосів:
171 (86.36%)
Носити
19 (9.6%)
Повернути
8 (4.04%)
Результати
НетЕщеНаверное• 09 июля 2024
Ответ дляКозачка
Camper
Так, в них дуже гарні! Раніше дуже подобались, а зараз просто дорого. Вони прикольні.
Козачка
• 09 июля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Я брала по скидці, ціна хороша вийшла, але не очікувала різнокольорових
НетЕщеНаверное• 09 июля 2024
Ответ дляКозачка
Приємна несподіванка) Хто б подумав, що і таке може бути)
Козачка
• 09 июля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
В них багато взуття такої серії різних кольорів, я просто не уважно замовляла
Тоскующая• 09 июля 2024
Мне не очень, сложно стилизировать. А как с размерностью у кампер не подскажите?
Джавеліна• 09 июля 2024
Мне так больше нравится. У подруги несколько подобных пар, прикольно выглядит.
Щось не спиться• 09 июля 2024
Ответ дляКозачка
Де замовляли? Моїм босоніжкам Кемпер років 6-7, вони мега зручні і зносу їм немає. А коли купляла, то так жаба давила, дорогі були
Козачка
• 09 июля 2024
Ответ дляТоскующая
Ця марка переважно трохи маломірить і підходить на вузьку ногу, низький підйом
Козачка
• 09 июля 2024
Ответ дляЩось не спиться
Zalando
Щось не спиться• 09 июля 2024
Ответ дляКозачка
Zalando
Хіба можливе повернення? Чи ви за кордоном?
Козачка
• 09 июля 2024
Ответ дляЩось не спиться
За кордоном, в них оплата взагалі йде після отримання, можна приміряти і лише потім платити
Тоскующая• 09 июля 2024
Ответ дляКозачка
Дякую.
Последний вагон• 09 июля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Это просто невнимательность автора. Задумка такой обуви отличная!
Фісташкова кава• 09 июля 2024
Ответ дляКозачка
Дайте ссылку
Козачка
• 09 июля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Дайте ссылку
Вже не бачу їх на заландо, є на оф.сайті *kordo*_up*MQ..&gclid=Cj0KCQjwv7O0BhDwARIsAC0sjWOU1N4kB47ZKbltDpkkeRvtKZcBxHjqM6l57XcmuFktKTM4VldFa2caAuXZEALw_wcB