Ряженка• 09 июля 2024

Чи справді така важлива зовнішність?

На роботі мені та подрузі колега постійно каже, що чоловіки люблять очима. Що така важлива зовнішність, талія, жіночі округлості. Але якщо подивитися, то далеко не всі навіть успішні чоловіки зустрічаються з красунями. То зовнішність настільки важлива?
Мольфарочка• 09 июля 2024
Чоловікам важлива наша зовнішність. Мені зовнішність чоловіка 50 на 50. Інше більше важливе

Ласунка• 09 июля 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Важливо подобатись собі і кайфувати.
Важливіше енергетика людини
Когда внешность очень не очень - тяжело иметь енергетику, которая будет притягивать людей
Несу пургу• 09 июля 2024
Ответ дляЯзвочка
Не все женщины хотят строить карьеру
я й не кажу, що всі хочуть будувати карєру, заміж теж не всі хочуть, в темі мова про те, що зовнішність грає велику роль
А я кумедна• 09 июля 2024
Важлива.
Язвочка• 09 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Да, вы правы
Леди_в_ночи• 09 июля 2024
Нет, не настолько.
Гарантую неперелевки• 09 июля 2024
Ответ дляПроработник
Це скоріше виключення
. Основна маса воліє бачити біля себе 90-60-90 (
Знаєте, не сказала б. З мого кола спілкування заміжні дівчата з зовсім різною зовнішністю. Всі симпатичні по своєму, не прям страшні, але і не місс всесвіт.
Можливо, вау зовнішність допомагає привернути першу увагу, але виключно на ній стосунки не збудуєш. Якщо жінка тупа чи істерична, то якийсь час стосунки для сексу побудуть, але до шлюбу навряд дійде. Бо жити все-таки з людиною, а не з зовнішністю