Ряженка• 09 июля 2024
Чи справді така важлива зовнішність?
На роботі мені та подрузі колега постійно каже, що чоловіки люблять очима. Що така важлива зовнішність, талія, жіночі округлості. Але якщо подивитися, то далеко не всі навіть успішні чоловіки зустрічаються з красунями. То зовнішність настільки важлива?
Ряженка
• 09 июля 2024
Ответ дляДиректриссимо
Усі дивляться на зовнішність,хтоб і що там не говорили
Але ж не всі одружені на красунях
Несу пургу• 09 июля 2024
Гарна зовнішність перш за все жінці надає впевненості. А коли вона впевнена в собі, то й оточуючі її так сприймають, і чоловіки в тому числі.
Видна міленіалка• 09 июля 2024
Ответ дляРяженка
Але ж не всі одружені на красунях
Так зовнішність а не загальноприйнята стандартна краса.
Жена аллигатора• 09 июля 2024
Ответ дляДиректриссимо
Дивитися то дивляться, але одружуються на інших.
А ті ’красуні’ так і лишаються як експонат для подивитись
Проработник• 09 июля 2024
На жаль, так (
Я не дуже красива, але легка, весела, розумна і починаю мати успіх у мужчини лише після спілкування.
А до цього ще дійти треба.
І на сз пишуть не ті, що мені цікаві або подобаються
А до цього ще дійти треба.
Несу пургу• 09 июля 2024
Ответ дляРяженка
Але ж не всі одружені на красунях
поняття краси теж відносне, для когось красива жінка та, яка для інших може здаватися не красивою
Шпондєр• 09 июля 2024
В Україні значення зовнішності занадто перебільшене. В Європі навіть жінки з зовнішністю нижче середньої почувають себе впевнено і користуються попитом
Ряженка
• 09 июля 2024
Ответ дляSo_so
Я с некоторым удивлением читаю Ваши темы, очень необычно.
А що не так?
Шмоточницаца• 09 июля 2024
Я колись те саме питання задала своєму чоловікові. Сказав, що на старті так, безумовно. Але що далі, то більше ти звикаєш до зовнішності партнера, і тоді в ход мають іти мізки😂 За його словами, вони ресурсніші і тому здатні довше підтримувати інтерес))
Гарантую неперелевки• 09 июля 2024
Ответ дляШеллар
Важлива, тільки у кожного власні канони краси.
100%. Дуже симпатичний одногрупник зустрічався з доволі повненькими (десь 70 кг на вигляд дівчатами), потім одружився на дівчині такого ж типажу. Смак у нього такий
Ніхто ж не каже, що подобається виключно модельний типаж. Комусь повненькі подобаються, комусь носаиі брюнетка, комусь мініатюрні білявки.
Жінкам теж не виключно Бред Пітт в молодості подобається
ДеньгиНеСдаю• 09 июля 2024
Лёгкий характер, улвбчивость и доброжелательность всегда плюс. Внешность через год два примелькивается. У Бреда Питта была красотка, посмотрите с кем он сейчас
Проработник• 09 июля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Це скоріше виключення
. Основна маса воліє бачити біля себе 90-60-90 (
Стрекозей• 09 июля 2024
Важна. И не только в личной жизни, но и в других сферах внешность помогает
Ряженка
• 09 июля 2024
Ответ дляСтрекозей
Де ще?
Язвочка• 09 июля 2024
Ответ дляРяженка
Але ж не всі одружені на красунях
Потому что кроме красоты нужно что-то еще
Леди Г• 09 июля 2024
Ну звісно, жінки тратять купу грошей на свою зовнішність саме тому, що вона не важлива)))))
Язвочка• 09 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Не все красавицы уверенны в себе. Но да, у таких женщин вероятность уверенности в себе больше
Язвочка• 09 июля 2024
Ответ дляЛеди Г
Не все женщины тратят на свою внешность кучу денег
Несу пургу• 09 июля 2024
Ответ дляЯзвочка
ну звісно не всі красуні впевнені в собі, бо на впевненість ще й характер впливає, психологічні риси, але все ж таки у красивих більше шансів і в карєрі і в особистому плані
Леди Г• 09 июля 2024
Ответ дляЯзвочка
ну так и не все женщины хорошо выглядят)))
Язвочка• 09 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Не все женщины хотят строить карьеру
Язвочка• 09 июля 2024
Ответ дляЛеди Г
Все индивидуально. Можно хорошо выглядеть и без кучи вложений. А можно и с кучей вложений выглядеть плохо
Elena_Kiev_Solomenskiy• 09 июля 2024
ваша внешность зависит от здоровья и настроения, и уверенности в себе