Допоможіть будь ласка, забронювала квитки через Ryanair,все було ок,після бронювання пройшла реєстрацію,але незнаю як так сталося що я ввела неправильну дату народження в чоловіка і меншого сина,як тепер змінити?якщо це робити перед вильотом в аеропорті то скільки це буде коштувати?
Сегодня не целуюсь• 09 июля 2024
Пишіть в чат допомогу або зверніться на гарячу лінію, помінять без проблем, краще не чекати до аеропорту. Я так декілька разів робила , коли потрібно було докупити білет дитині, а система пропускає тільки 16+. Вказувала дату народження іншу, а потім оператор мені змінював, але наче то було з візейр.
Ответ дляСегодня не целуюсь
На гарячу лінію як дзвонити то там напевно на англійській треба спілкуватися?
Сегодня не целуюсь• 09 июля 2024
Ответ дляOlim1985
В більшості випадків так, у Вас з якої країни виліт?
Сегодня не целуюсь• 09 июля 2024
Можете спробувати через чат, зайдіть в додатку в свій профіль, далі- контакт з Ryanair , далі let’s chat