Зайченя• 09 июля 2024
кажани паруються без проникнення
«Статевий орган самця, скоріш за все, використовується, як рука, щоб дістатися самиці. Тому що самка може перешкоджати паруванню, використовуючи хвостову перетинку. Самець таким чином просто відхиляє її й під час парування не відбувається проникнення».
У Харкові науковці з Українського центру реабілітації рукокрилих дослідили, яким чином розмножується один з поширених в Україні видів кажанів — пізній кажан. Спільно з європейськими колегами харківські хіроптерологи виявили: пеніс пізнього кажана більший за вагіну самиці у кілька разів, тому парування у цих тварин відбувається без проникнення.
За словами фахівчині центру Альони Шуленко, це перший у світі зафіксований випадок непроникного статевого акту у ссавців. Як вченим вдалося з´ясувати особливості розмноження кажанів — дивіться
Малявка ще та• 09 июля 2024
Так що у деяких чоловіків маленький пеніс не просто так. То для сексу без проникнення.
Зайченя
• 09 июля 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Блин,ну вас в пень,чуть дымом от сигареты от смеха не поперхнулась
чьо?)) що за пень?
чи ви про пеніс? але я не кажан, до того ж ще й жіночої статі))
Зайченя
• 09 июля 2024
Ответ дляКапитанша
В сегодня дней узнала как у них это происходит)
Ви мали на увазі ’днем’? тобто бачиди їхні шпілі-вілі:?)
Зайченя
• 09 июля 2024
Ответ дляМалявка ще та
саме так) про це і допис
Зайченя
• 09 июля 2024
Ответ дляЖерица ночи
А що тепер робити з цими знаннями???
див. відповідь№5