Цвірінь• 09 июля 2024
Хорватія - оверпрайс. OMG
Якщо чесно, я трохи шокована. Хочу знайти невеличку квартирку з кухнею, бо дитина мала, то готувати планую сама. Ціну менше ніж 5 тис. за добу не бачу(. За що такі гроші?
Лукава_Кiшка• 09 июля 2024
Это 120 евро, для Хорватии не так чтоб сильно и дорого.
Ну и если на этот год смотрите - то все ж уже снято, остались только дорогие варики.
Цвірінь
• 09 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Хорватия всегда была дорогой, посмотрите черногорию
Їдемо з друзями, я без чоловіка, сама боюсь в іншу країну. Їм наче норм, а мене ціна бентежить. Шукаю пляж з нормальним заходом і апартаменти модна не на березі, а подалі. Ціни все одно таке собі.
Баба Йога• 09 июля 2024
Хорватія дорога країна. Ціни на все високі. Якщо друзям ок, а вам дорого, то чи буде комфортний такий відпочинок
Цвірінь
• 09 июля 2024
Ответ дляБаба Йога
Я вперше так далеко їду, важливіша компанія в дорозі.
Мой_ужин• 09 июля 2024
Я в феврале на июнь бронировала за 50є
Сейчас это другой ценник (
Мы только что вернулись
Хорватия прекрасна
Сейчас это другой ценник (
Мы только что вернулись
Хорватия прекрасна
Звезда в шоке• 09 июля 2024
Так зараз сам сезон , залишились дорогі варіанти. Скидаю вам сайт напряму від власників оренда в різних містах Хорватії, в квітні я зняла на першій ліній в Пакоштане за 70євро студію на 3-4 осіб, зимою там можна було зняти дешевше і краще
долой_лама• 09 июля 2024
В Яремче 4000-5000грн/доба готелі нормальні. Для Хорватії, то не дорого
Не рахую, а вважаю• 09 июля 2024
В Одессі 1500 і вище, яку суму Ви хочете щоби Хорватія коштувала?😁
Цвірінь
• 09 июля 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Дякую.
Не рахую, а вважаю• 09 июля 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Ви сплачували наперед? Чи там можливо як на Букінгу?
Цвірінь
• 09 июля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Хз, якби не ці срані кончені орки, я б і не цікавилась цінами в Хорватії. А тепер маю їхати сама, Бог зна куди, ще і без чоловіка. І цетипу мені пощастило що маю за що і на чому. Життя - дивна річ.
Баба Йога• 09 июля 2024
Ответ дляЦвірінь
Ви їдете на чудове море в прекрасну країну. Не впорівнянні з Одесою і Чорним морем
Баба Йога• 09 июля 2024
Ответ дляЦвірінь
Тоді не бачу перешкод. Ціна в розпал сезону
Вумна вутка• 09 июля 2024
Зняли за 100 євро на 4х дорослих плюс собака
В кухні все- все - від кавомашини до посудомийки. Плюс тераса
До моря 3 хвилини
Цвірінь
• 09 июля 2024
Ответ дляВумна вутка
До моря 3 хвилини
Де, якщо не секрет? Шукали через Букінг?
Файна цьоця• 09 июля 2024
Ответ дляЦвірінь
Ой, пляж с норм заходом это тоже не про хорватию, отцепитесь от друзец и меняйте планы
Вумна вутка• 09 июля 2024
Ответ дляЦвірінь
20 км від спліту
Так , букінг
Звезда в шоке• 09 июля 2024
Ответ дляЦвірінь
Там дуже прекрасно , і люди і природа . Сплатила наперед здається 190євро, і 400 на місці , фактуру вислали по мейлу . Зняла апартаменти в польки, так як живу в Польщі, і як побачила що власник полька то зразу ж і забронювала , правда в неї було все зайняте з грудня , та вона мені запропонувала апартаменти в її тітки , яка теж полька . Я лечу з Варшави в Задар, квитки 100євро з носа в дві сторони , це дуже хороша ціна. Житло теж шукала з недорогого, були дешевші варіанти але умови такі собі . До прикладу 2 роки тому в Брелі через букінг перша лінія бронювала за 95євро, теж 3особи , але це все апартаменти, не дім .Ну і бронювала весною , вже тоді більшість гарних варіантів була давно заброньована , зараз уже липень то звісно що залишилось саме дороге . Але скинула вам той сайт бо там багато варіантів і може щось знайдете,ну і все є дешевше як букінг. Удачі 🙌
Тарабарщина• 09 июля 2024
Ответ дляВумна вутка
До моря 3 хвилини
Підкажіть, яка локація
ротцвеники• 09 июля 2024
Хорватия всегда была оверпрайс в июле-августе потому, что туда едут немцы и северная Европа. Для Хорватии лучший сезон с точки зрения бюджета и загроможденности - средина июня. Ну и судя по теме вам квартира нужна только для себя с ребенком, потому и не получается дешевле, для дешевле нужна компании от 4 чел, что бы разделить аренду. Если вариантов спрыгнуть на другое направление нет, то готовьте деньги, помимо аренды цены на все оверпрайс.
Залізний кіготь• 09 июля 2024
Ми поыертаємось з міста Клек, житло бюджетне, харчування теж. У нас була кухня і веранда з видом на гори. Подивіться варіанти в цьому місці, це 87км від Дубровника.
Цвірінь
• 09 июля 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Дякую. Гарного вам відпочинку .
Цвірінь
• 09 июля 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Класні фото.
#Пойду_кгадалке• 09 июля 2024
навіть італія дешевша за хорватію, про іспанію і грецію взвгвлі мова не іде
Не худа ні разу• 09 июля 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
А в Пакистані пляж гарний?
Здається там бетоні плити.
Тихомандражная• 09 июля 2024
Пошукайте житло по групах у ФБ. На букінгу завжди космічні ціни на Хорватію
клумба1987• 09 июля 2024
В неділю повернулися з Хорватії
Відпочивали в місті Церквініца
Не можу сказати, що Хорватія дорога
Якщо їсти щодня в ресторані, то так
А якщо харчуватися самому, то взагалі ні
Ціни в Лідл ідентичні як і в Польщі
Щось дешевше, щось дорожче
Але не критично
Але країна неймовірно красива
Відпочивали в місті Церквініца
Не можу сказати, що Хорватія дорога
Якщо їсти щодня в ресторані, то так
Ціни в Лідл ідентичні як і в Польщі
Щось дешевше, щось дорожче
Але не критично
Але країна неймовірно красива