Цвірінь• 09 июля 2024

Хорватія - оверпрайс. OMG

Якщо чесно, я трохи шокована. Хочу знайти невеличку квартирку з кухнею, бо дитина мала, то готувати планую сама. Ціну менше ніж 5 тис. за добу не бачу(. За що такі гроші?
автор Цвірінь • 09 июля 2024
Ответ дляклумба1987
В неділю повернулися з Хорватії
Відпочивали в місті Церквініца
Не можу сказати, що Хорватія дорога
Якщо їсти щодня в ресторані, то так
А якщо харчуватися самому, то взагалі ні
Ціни в Лідл ідентичні як і в Польщі
Щось дешевше, щось дорожче
Але не критично
Але країна неймовірно красива
Який пляж, підходить для малечі?
клумба1987• 09 июля 2024
Там де ми були , то кругом мілко
Щоб були принаймі до грудей треба метрів 50
Вода неймовірна гарна і дуже тепле море
Відпочивали переважно сімейні пари з дітками
Навіть такі, які ще голову не тримали, а вже батьки купали їх в морі
клумба1987• 09 июля 2024
автор Цвірінь • 09 июля 2024
Ответ дляклумба1987
фото
Вода дуже класна. Ви знімали готель чи апартаменти?
клумба1987• 09 июля 2024
Ответ дляЦвірінь
Апартаменти, у нас було три окремі кімнати і кухня
Своя тераса з видом на море

до моря йти 5 хвилин
Шукала на букінгу ще в січні
Вийшло 3+2 600 євро за 7 ночей
ПП-шница• 10 июля 2024
У меня есть забронированы апарты в Макарска, одни с 28.08 по 5.09, другие с 4.09 по 12.09.не высоко, бронировала заранее, по цене первые 22700 вторые 20000.могу скинуть показать вам, буду отменять, решила все таки в Кемер. ещё не истёк срок бесплатной отмены. Могу отменить, вы быстро забронируете, если вам даты и сами апарты подходят
автор Цвірінь • 10 июля 2024
Ответ дляПП-шница
Дякую за пропозицію, але я планую виїзд з 14.06, серпень трохи пізно. Гарного відпочинку.
Тихомандражная• 10 июля 2024
Ответ дляЦвірінь
С 14.07 самый пик сезона, жара будет нереальная и количество людей на пляже - плюнуть негде. Некомфортный отдых может получится.
ЖенаАйтишнеГа• 11 июля 2024
Ответ дляВумна вутка
Наступне здивування - ціни на продукти
Хорватія - дорога країна для відпочинку, погоджуся, але про ціни на продукти не треба. Не дорожче хорватський Лідл від київських супермаркетів. А дещо і дешевше.