Барабасиха• 09 июля 2024
Що купити в Болгарії від циститу?
Дитина підліток в таборі, пожалілася на симптоми циститу. Говорити вожатій не хоче, да і організація табору повне лайно. На території є аптека, який препарат порадити їй там купити? З продавцем розмовляти не зможе, це хіба що прийти та показати на телефоні :(
Золота орда• 09 июля 2024
не займайтеся самолікуванням. бо запалення може піднятися вище в нирки. хай каже адміністратору
Барабасиха
• 09 июля 2024
Ответ дляЗолота орда
Не скаже :( Лікуватися у лікаря будемо вже коли приїде, через 5 днів, зараз зняти б симптоми. Ми з табором вже декілька днів сваримося через жахливу організацію просто усього на світі (якщо що - не їдьте ніколи з організацією Сакмус в Болгарію).
Перша на селі• 09 июля 2024
Может там канефрон есть? В Германии есть без рецепта, может и в Болгарии есть ?
Сумка з негодою• 09 июля 2024
Ответ дляБарабасиха
Хай просто в телефоні покаже, що цистит. Їй порадять чи дадуть що є
Чупа-чупс• 09 июля 2024
В аптеках Болгарии говорят на русском.
Какой курорт?
Монурал лучший для быстрого снятия симптомов.
Какой курорт?
Чупа-чупс• 09 июля 2024
Ответ дляБарабасиха
Не забывайте, что девочке с этой гадостью не в самолете лететь, а 30 часов автобусом телепаться с туалетом раз в 3 часа.
Барабасиха
• 09 июля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
В аптеках Болгарии говорят на русском.
Какой курорт?
Еленіте. Монурал відпустять без рецепту? Це міжнародна назва?
66сезон666серия• 09 июля 2024
Ответ дляБарабасиха
Бляха капец малой завтра едет в елените с сакмусом. Не роял кемп?
Чупа-чупс• 09 июля 2024
Ответ дляБарабасиха
Здесь в аптеках не заморачиваются рецептами. Особенно в курортных районах. Я не знаю международное это название или нет. Просто знаю, что у сестры это скорая помощь при этой проблеме. Пусть покажет на телефоне. Если не поймут, то откроет инструкцию и действующее вещество покажет. Ну и смотря как выглядит ваша девочка, если откровенно дите, то могут запросить взрослого.
Но лучше все же показать девочку врачу, Страховка ж у нее есть, в Солнечном берегу есть государственная больница св Николая. Это рядом,
Барабасиха
• 09 июля 2024
Ответ для66сезон666серия
Він. Відразу під час поселення нехай вимагає заселення тільки в Андалусію (корпус). Моя донька з 3 числа в корпусі Атріума без гарячої води в номері. Думаю від цього і має тепер цистит, милися крижаною водою. Ніколи більше я з Сакмусом не зв´яжуся, просто треш, а не відпочинок.
Барабасиха
• 09 июля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Дякую дуже, спробує завтра сходити в аптеку, якщо не вийде будемо пробувати знову через представників табора, але вони там гарно працюють коли все окей, а коли проблеми - просто йдуть в ігнор. :(
66сезон666серия• 09 июля 2024
Ответ дляБарабасиха
Отэто пендец( дякую, скажу тренеру, пусть поправится дочка поскорее! У моего был цистит, сначала канефрон, он не помог, так что не рекомендую на него тратить время
66сезон666серия• 09 июля 2024
Ответ дляБарабасиха
А дочка поехала по путевке? Или с нашими организаторами
Барабасиха
• 09 июля 2024
Ответ для66сезон666серия
З Сакмусом, вона та подружка, через турагенцію
Чупа-чупс• 09 июля 2024
Ответ дляБарабасиха
Есть в Болгарии Монурал . Стоит в районе 16 лв. Поиск выдает легко, думаю без проблем его купит.
Барабасиха
• 09 июля 2024
Ответ для66сезон666серия
Если есть минутка, расскажите, что говорит, как еда, не рыгают там
Моїй їжа не подобається, ходить в магазин за продуктами і харчуються магазинною їжею в номері. Судячи з фоток більшість дітей їдять картоплю фрі, нагетси і макарони, щодня.
Ротавірус поки не помічений. Море хороше, басейни теж. Якщо пощастить з заселенням в нормальний корпус - відпочинок більш менш. Нам не пощастило
Барабасиха
• 09 июля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Дякую! Завтра спробуємо, сподіваюся там закриють очі на відсутність рецепта. Треба 2 пакетика, вірно?
Чупа-чупс• 09 июля 2024
Ответ дляБарабасиха
Про схему приема не подскажу. Не моя проблемная зона, я только название знаю, так как были случаи, что мчалась сеструхе покупать. Но знаю, что он очень быстро действует.
Скользкая• 10 июля 2024
Ответ дляБарабасиха
Спочатку один .
Якщо повністю не пройдуть симптоми, через добу ще один .
По факту : не давали на всяк випадок дитині кип´ятильник?
Барабасиха
• 10 июля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Как дела у вашей дочки? Удалось купить препарат?
Ні, вожата сьогодні весь день з іншими дітьми в лікарні, у деяких дітей вночі почалася рвота. Поруч аптек немає, лише в місті, поїхати туди ніхто не може.
Моїй донці дівчинка по номеру дала антибіотик широкої дії зі своєї аптечки, п´є його :(