ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 июля 2024
Обустроить новый дом.
Девочки, скоро нужно обустроить новый дом. Можете посоветовать какие-то порталы, где можно взять идеи оформления интерьера? Люблю спокойные цвета кремово-бежевый гаммы. Хочу подобрать мебель, ковры или дорожки, текстиль.
Ох) вы для начала оцените ситуацию на рынке мебели, освещения, декора. А потом уже мечты мечтайте. Я периодически впадаю в состояние берсерка от того, что сейчас невозможно пойти и купить то, что хочется. И не по причине отсутствия денег, а потому, что это не возят/не производят.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 10 июля 2024
Ответ дляPrervana
Мой вкус абсолютно неискушенный. Мне просто надо, чтобы всё между собой сочеталось и было в нужной мне гамме. Мужу вообще безразлично, сыну тоже) Придётся мне одной всё разгребать.
Играю_на_кларнете• 10 июля 2024
Найдіть дизайнера. Це зекономить вам не тільки купу часу, але й грошей
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Тогда просто идите в Юск и гребите. Что не подойдёт - всегда можно сдать. У них весь ассортимент бело-бежевенький. Начиная от штор, заканчивая вазочками
Стриптизерка• 10 июля 2024
’танцюйте’ від крупних домінант - дивани/крісла/кроваті/шафи. підбираєте меблі до вподоби, потім уже йдете на пінтерест і дивитесь уже цілеспрямовано усе дрібне оточення комоди/столи/штори/килими, оце все.
Малая Налегке• 10 июля 2024
Які ми всі різні)) от я ніколи не найму дизайнера по декілька причинам і тому не пораджу до нього звертатись теж. Хоча я вважаю що ця профессія необхідна для певних верств.
Танцюю завжди не від крупних домінант, а від якої небудь дрібнички, яку потім вписую в загальну картинку. Мій мозок видає рішення в зворотньому порядку. Взагалі я дуже прив´язуюсь до кольору і люблю кольорові акценти.
Постійно дивлюсь відео на ютуб, в інсті на інтер´єрну тематику. Дещо черпаю для натхнення. Іноді просто шобовтуюсь по магазинам дивлячись на плитку і шпалери. Особливий кайф від домашнього текстилю. Все це дає живлення мозку для ідей. На жаль, по виставкам не маю можливості погуляти. Але коли буваю за кордоном, звертаю увагу на те які двері стоять, як виложена підлога. На архітектурні прийоми. Наприклад мене дуже вразили мармурові колони різного кольору на площі Сан Марко в Вєнєції. Та і взагалі Італія то кладязь красоти і натхнення. Моя мрія побувати на виставці ISalone в Мілані. Але загалом після Італії я по іншому подивилася на дерев´яні меблі і стільниці з каменю.
Авторе, вам пораджу вибрати свій стиль і крокувати в цьому напрямку. Як кажуть, Гугл в допомогу. Пінтерест взагалі маст хев. Хоча стиль інтер´єру в чистому вигляді робити і не варто, ще і доволі складно, але легкий мікс з акцентуванням на певний стиль по силам зробити і з тим ассортиментом матеріалів, які зараз є на нашому ринку.