Файна цьоця• 10 июля 2024

Скільки разів на день ви думаєте про гроші?

Рахуєте, плануєте, мрієте?!😁
Телефон Рубика• 10 июля 2024
Часов 18
Я такая - жду трамвая• 10 июля 2024
Много
Olga-lyubimaya• 10 июля 2024
Часто 🤪
Примарочка• 10 июля 2024
Когда собираюсь в магазин, думаю взяла ли я их.
Брюнетка в Мармеладе• 10 июля 2024
Сейчас очень часто стала думать
БезПаспортаНеПродаю• 10 июля 2024
В этом месяце часто - развожусь и муж забрал все карты, а свои почти все спустила🙈
ОливьЕЖечка• 10 июля 2024
Когда пилькает телефон, что зачислено или списалось. И когда что-то покупаю с доставкой и оплачиваю эпплпеем.
П´яна вишня• 10 июля 2024
Часто, працюю з ними!
Капитошечка• 10 июля 2024
Майже постійно, в мене великий пунктік на цю тему. Не відчуваю себе у безпеці, турбуюсь що не зможу дітям житло придбати, що не зможу накопичень на пенсію зробити і таке інше
ПП-шница• 10 июля 2024
Сегодня думала, потому что зарплату получила
Сито для думок• 10 июля 2024
Доволі часто
КошкинДом• 10 июля 2024
Часто, постійно думаю що грошей мало, як зекономити, хоча я не займаюся марнотратство
Женщинас• 10 июля 2024
Сейчас, пару раз в неделю.
Я на даче, негде тратить.
Бентливуман• 10 июля 2024
Дуже багато, навіть не порахуєш 😅
Lolly1101• 10 июля 2024
сто миллионов и миллиардов раз
автор Файна цьоця • 10 июля 2024
Ответ дляКошкинДом
В мене вже написан список зп і витрат на цей рік🤣
P.s. відповіді радують, що я не одна якась помішана😆
Гарантую неперелевки• 10 июля 2024
24/7 відколи безробітня і живу на кредитні.
Кракадэ• 10 июля 2024
Рідко.
Хіба що по роботі в цифрах та таблицях (не бухгалтер)
Вдома коли в магазин йду.
Покупки планую не часто. Частіше - прокинулась, зрозуміла, що потрібно щось - поїхала купила. Або речі перебрала - кросівки малі, поїхала купила. Ось вчора зрозуміла що хочу чаю, світла немає, а плитка незручна. Замовила нову. Що про це довго думати?
На те, на що коштів не вистачає - про це не думаю просто.

Ось вчора - син знімає кімнату в іншій країні. Студент. Кімната як конура з мінівікном під стелею. Не міг знайти більшу, бо проблема з житлом за гроші, які можемо платити. Вчора подзвонив, що хозяйка запропонувала більшу, переїжджає. Плата не набагато більше на наші +1000 грн. Але потрібні якісь речі - за пів години накидали список що потрібно, де купити, а що можна переробити з того що є. Чого немає там - передам передачею.
Тобто думки більше не про гроші, а як фізично щось зробити або знайти де воно є.
Единая страна!• 10 июля 2024
Ни разу. Чего о них думать
А шо сталося?• 10 июля 2024
Не думаю- я в декреті.