Всім шампаньського• 09 июля 2024

Откуда у Вас деньги на море? Еще и за границу. едете

Даже до войны было тяжело ,например мама одна с детьми, в обычном городе, не Киев с заработком 8000- 10000 ребёнка на море свозить.
У Вас как выходит?
празники не помню• 09 июля 2024
Я не в Украине. Но и у меня нет денег даже на путешествие в пределах страны
Свекруховна• 09 июля 2024
Доходи у людей різні, автор
Вишиванка• 09 июля 2024
Муж заработал
Шалена невинність• 09 июля 2024
Работаю. Я ещё в 2020 году в провинциальном городишке больше 22 тыс зарабатывала
Леди_в_ночи• 09 июля 2024
Купили житло в Чорногорії, тепер хочеш не хочеш, мусиш їхати
Форс мажор• 09 июля 2024
Работала, отказывала себе во многом, отложила, не поехала
Ирэн1983• 09 июля 2024
Не знаю
Весотехник• 09 июля 2024
А чому мама одна, у дітей батько є, він і забезпечує.
Лялькодзьоб• 09 июля 2024
До війни ледь зводила кінці з кінцями, зараз є за що та немає куди вже іхати. За кордон не хочу.
Мудробаба• 09 июля 2024
Замуж выходила за того, кто все обеспечит и организует
Видна міленіалка• 09 июля 2024
Я зараз працюю, чоловік підпрацьовує.
Відкласти 40 тис грн в місяць можемо легко. От пару місяців і я з дитиною можу на море поїхати.

Так і планували, але ця дорога…
Рахували що я+дитина+мама в Чорногорію вийде десь 90 тис грн.
передумали, їздимо на вихідних в комплекси з басейном.
Ядвига Юсьлегко• 09 июля 2024
У меня подруга не покупает всякую фигню,типа кофе по 50 грн с кокосовым молоком, обеды берет из дому, не пьет особо и по 2-3 тысяч откладывает весь год. Но опять таки, у всех очень разный доход. Я откладываю по 50-100 у е и годовую премию
Ядвига Юсьлегко• 09 июля 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Я зараз працюю, чоловік підпрацьовує.

Так і планували, але ця дорога…
А почему передумали, из-за дороги дальней?
Шалена невинність• 09 июля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Почему это некуда? В Украине много прекрасных отелей в красивых местах. Были бы деньги
Тримбулька• 09 июля 2024
У меня на месяц с ребёнком 10 тыс зп и 3 тыс алиментов. Никуда мы не поедем.
Надеюсь, что найду мужчину, выйду замуж и тогда будем хорошо жить
Саджу все зарання• 09 июля 2024
Муж🤷‍♀️ но если честно, никогда страсти к морю не было особой. Живу в Одессе, но пару раз летала заграницу ради интереса
Лялькодзьоб• 09 июля 2024
Ответ дляШалена невинність
На морі? Я хочу в Шасливцеве, а не в готель який мені не потрібен
Дама_с_караваем• 09 июля 2024
Ми з чоловіком удвох працюємо. То один раз на рік виходить відпочити .
Подруга без чоловіка, але є чоловік ( мужчина, зустрічається), то він допоміг. Він не багатий, але 1000 дол дає на відпочинок вже другий раз. На роботі є колега, то зп не погана, сина і в Болгарію у табір дитячий відправила, і в серпні планує з ним їхати на море . Каже цілий рік відкладала, але в неї своє житло і її батько з ними живе ( пенсіонер), можеиі він допомагає.
Дама_с_караваем• 09 июля 2024
Ответ дляМудробаба
Всяке в житті буває. Не кажіть гоп.
Столічна штучка• 09 июля 2024
Працюємо. Їздимо щороку, як би важко не було добиратися. До війни 2-4 рази могли за кордон злітати. Зараз лише влітку я з дітьми (
Видна міленіалка• 09 июля 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Так, дорога складна, потяги і літаки не стиковуються нормально, треба десь в Польщі ночувати. Автобусом категорично ні. На потяг складно білети купити і дорого.
Дитині 3 роки.
В тому році їздили в Болгарію, так собі…
Якісним відпочинком це все не назвеш(((
Шалена невинність• 09 июля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
М-да уж...
Счастливого как эталон отдыха...
Страшно читать
Ядвига Юсьлегко• 09 июля 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Дитині 3 роки.
Якісним відпочинком це все не назвеш(((
Ааа ну ещё ребенок маленький ещё... Есть поезд до Кишинева и оттуда вылет.
Love_Love_Love_• 09 июля 2024
Ответ дляТримбулька
Вибачте, просто цікаво, а на себе ви ніяк не надієтесь?
Дама_с_караваем• 09 июля 2024
Ответ дляТримбулька
Все так і буде.
Мудробаба• 09 июля 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Всяке в житті буває. Не кажіть гоп.
Да, не все удачно выходят замуж)
Вареничніца• 09 июля 2024
Каждый год не получается теперь
3 года не были, а это вот съездили
Все таки море это лекарство как не крути
Нужно по чуть чуть откладывать и выбираться на пару недель минимум
вАлнуюся сильнА• 09 июля 2024
Відкладаю з кожної зп, беру ввечері і по вихідним підробіток. Його не витрачаю, це тільки на відпочинок. Але так дуже важко без вихідних і ввечері не відпочивши. Між халтурами беру перерву, щоб відновитись.
Коренная киевлянка• 09 июля 2024
Когда замужем- деньги мужа. Когда сама - хватало только на Средиземное море. Сейчас снова деньги мужа, но 2 океана вокруг, в другую страну лететь не надо.
Ядвига Юсьлегко• 09 июля 2024
Ответ дляВареничніца
Каждый год не получается теперь
3 года не были, а это вот съездили
Не у всех отпуск по пару недель,к сожалению..