Вы что! Не вздумайте себе искать кого-то в дорогу, кроме семьи Даже лучшая подруга подбесит спать вместе и есть, и на пляж ходить) Не говоря уже о чужих.
Никогда сама не путешествовала. Может, и стоит попробовать.
Це кожному своє. Я подорожували декілька разів із попутницями, з компанією веселіше, і поспілкуватись є з ким, і безпечніше, і дешевше для обох. В основному всі подорожі були вдалі і спілкуємось періодично до сих пір:). Один раз мені тільки трапилась неадекватна мадама, це виявилось в процесі, не до поїздки - від цього ніхто не застрахований)). Я за компанію, але краще обговоріть все до подорожі, щоб ваші інтереси і плани співпадали - зазвичай вже на цій стадії половину людей можуть відпасти. З потенційним кандидатом домовлятись про все до поїздки.
а де ви їх знаходили? багато разів незнайомих людей, котрі хочуть подорожувати з чужою незнайомою людиною?
До пандемій і війни таких людей, що шукали компанію було багато. Знаходила декілька разів через https://forum.piligrim.ua/?forum_id=7 https://www.turpravda.com/forums/categories/13 і ще просто забивала в інеті пошук попутників, показувало ще сайти і відсортовувала там по тій країні, яка цікавить. Якщо по опису підходило, зписувалась з людиною і обговорювали що і як, відсіювала багато на цій стадії. Потім зустрічались вживу, упевнитись у виборі один одного - все було ок. Самий перший раз коли так їхала, ми не бачились з дівчиною до поїздки, бо були з різних міст, а зустрілись вже в аеропорту. Хороша дівчина трапилась, гарно провели відпустку - 1 р завжди везе :)
Та ніякого ризику не було, головне все обговорити, сказати свої нюанси, почути чужі, домовитись і знайти компроміси так щоб обом було ок і тоді ні у кого ніяких претензій. Наприклад, я палю (на вулиці, людям в обличчя не дмухаю)) або на балконі, якщо це дозволено в готелі, в приміщенні ніколи) і не можу спати з кимсь в одному номері, якщо людина хропе - одразу про це завжди кажу. Інша людина не може спати, якщо в номері спекотно - домовились, що наніч вікриваємо двері балкону для доступу свіжого повітря, але без протягів, а якщо на вулиці спекотно вночі - то кондиціонер тільки так, щоб було свіже, але не продуло. Скажу чесно, якщо ви не терпите крайнощі - наприклад, люди всю поїздку не просихають чи навпаки дуже правильні ППшникі, йогісти, проповідники, спортсмени і тд))), я сама у своїй об’яві одразу писала, що не проти пройтись по аутентичним барам/рестораціям, випити винця у задоволення чи не проти здорового харчування, але без переклинів і заядлих алконавтів і спортсменів прошу зрозуміти і не турбувати)))
не делайте этих ошибок. зачем вам попутчики? езжайте одна. если захочется общения, вечером в кафе, на ужине быстро кто-то найдется. или у бассейна. просто будьте приветливой. не берите никого. это геморой на голову
А чем вам мешал бы ПП человека?)) вы пьёте вино, если хотите, а он или она - колу) это невозможно?
Кола - це не з правильного харчування))) Я писала, що я не проти здорового харчування (сама багато що з продуктів не вживаю і їм помірно, худенька), але не люблю крайнощів і дуже правильних і занудних людей теж)) У відпустці приємна розслаблена атмосфера, відпустка - це задоволення. Я у звичайному житті майже правильна, а у відпустці можу ’вино й доміно’, люблю спілкування, жарти і сміх), але ніколи нічого занадто чи дурного не роблю. а ’правильні’ якщо не лекцію читають, то своїм правильним прикладом наводять ’уныние и скуку’)).