ротцвеники• Изменено 10 июля 2024

Як поновити статус впо?

Протемінована довідка. Сказали так як чоловік купив будинок не положено вам статус. Довідка лежить. Якщо розведусь, поїду в інше місто, статус поновлять? На мене і на дитину? Можна зробити. Як впо ЗАПОРІЖЖЯ, зараз в Дніпропетровській обл
Луноходик_Ик• 10 июля 2024
А ви як розлучена матимете право на виплати, ви впевнені? Зараз же не всі отримують. Ви ж заради виплат плануєте розлучитися, як я розумію.

Кидаю курити• 10 июля 2024
Так часть дома все равно же ваша будет
Ні грама• 10 июля 2024
И что что купили дом) Мы купили квартиру но статус у нас стоит, но выплаты не получаем. Статус это для нас прописка своего рода, т.к мы сами с Донецка и ехать туда и выписыватся не хочу.
Ондатрова шуба• 10 июля 2024
Нерухомість купили в шлюбі?
автор ротцвеники • 10 июля 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Нерухомість купили в шлюбі?
Так
автор ротцвеники • 10 июля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ні, розлучаюся по своїм причинам
Луноходик_Ик• 10 июля 2024
Ответ дляротцвеники
Ні, розлучаюся по своїм причинам
Тоді до чого тут ВПО? Розлучайтесь, діліть власність, а там буде видно, чи ви ще ВПО чи ні. До того часу ще щось може змінитись у законах.

Мамин тріль• 10 июля 2024
Згідно статті 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», підставою для скасування дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та внесення відомостей про це в Єдину інформаційну базу даних про внутрішньо переміщених осіб є обставини, за яких внутрішньо переміщена особа:

1) подала заяву про відмову від довідки;
2) скоїла кримінальне правопорушення: дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади; посягання на територіальну цілісність і недоторканність України; терористичний акт; втягнення у вчинення терористичного акту; публічні заклики до вчинення терористичного акту; створення терористичної групи чи терористичної організації; сприяння вчиненню терористичного акту; фінансування тероризму; вчинення кримінального правопорушення проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку або військового кримінального правопорушення;
3) повернулася до покинутого місця постійного проживання;
4) виїхала на постійне місце проживання за кордон;
5) подала завідомо недостовірні відомості.

Отже, придбання житлового нерухомого майна та/або зміна реєстрації у паспорті не є підставою для скасування довідки ВПО.