Люблю порядок• 10 июля 2024
Какая обстановка сейчас на границе с Польшей?
В связи с новыми требованиями по военкомат.Как пропускают женщин?
Твердая валюта• 10 июля 2024
Як раз зараз сиджу в автобусі, який прямує на кордон. Повний автобус жінок, навряд чи їх всіх розвернуть назад.
ДваДваВісім• 10 июля 2024
Ответ дляТвердая валюта
Який це перевізник?
Люблю порядок
• 10 июля 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Какими новыми требованиями? С какого числа?
Ну если медики например.То надо ж вокнник обновить и они типо проверяют?
Кумася• 10 июля 2024
Їхала пару днів тому, чоловіків забрали в першу чергу на паспортний контроль, за ними жінки і діти. Пройшли швидко.
фрау Гітта• 10 июля 2024
Тиждень тому моя мама стояла 12 годин і пересіла на інший транспорт, бо боялась не встигнути на літак. Автобуси пропустили лише 3 з 12 за цей час