Фізик-ядерщик заочно• 10 июля 2024
Как вы жару переносите?
У меня постоянные головокружения, пот льет фонтаном с меня. Слабость. Мечтаю о сентябре, как об оазисе в пустыне.
Результат:
вже голосів:
130 (74.29%)
тоже тяжело переношу
45 (25.71%)
нормально переношу
0 (0%)
у нас нет жары
Всім шампаньського• 10 июля 2024
Устраиваю в квартире сквозняк, умываюсь холодной водой, вожусь с вентилятором на шее.
Бутербродница• 10 июля 2024
Ответ дляСиликоночка
Хріново. Собаку взагалі шкода😩 мучається, бульдог
На прогулянках капець. Додому вже на руках несу цей тиждень. Бо старенька вже і спека, хоч і гуляємо пізно ввечері та рано вранці.
ТихоЯ• 10 июля 2024
Заємбала ця жара🤪 , взагалі жарко -не моє , обожнюю похмуру погоду , з вітерцем так десь +22 не більше.
ТихоЯ• 10 июля 2024
Ответ дляСиликоночка
О наш у вольєрі , овчар , так сьогодні покривалами шатро зробили , затінок щоб був , шкода собаньку.
Мурзилка• 10 июля 2024
Хреново, утром выходим с мужем на озеро ищем место возле разливного пива и там сидим до вечера
Фізик-ядерщик заочно
• 10 июля 2024
Ответ дляВилами по воде
Наслаждаюсь. Ненавижу холод. Хоть отогреюсь.
Я ненавижу жару и мороз. Где есть такая страна, чтоб круглогодично было 15-23 градусов. Я туда уеду жить)
Море_море_я_скучаю• 10 июля 2024
Ужасно переношу, ненавижу просто, у меня ещё и ноги болят в жару, что спать не могу. Зато муж, как ящерица, обожает, лазит по солнцу хоть бы что.
Мороженная курица• 10 июля 2024
Ответ дляСиликоночка
Я кицьку возила сьогодні в лікарню. Вчора ввечері геть погано стало. Ще й світла довго не було, не можна навіть кондиціонер ввімкнути. Хекала з відкритим ротом, часто дихала. Ще й не молода.
Мороженная курица• 10 июля 2024
Ответ дляТихоЯ
Все, що найбільше мені подобалося в багатьох европейською країнах - це помірний клімат. Немає такої спеки, звісно за деякими виключеннями.
Силиконочка• 10 июля 2024
Ответ дляМороженная курица
Співчуваю. В нас вчора вперше так було з собакою, я злякалася. Обтерли водою й обмахували його. Допомогло. Сьогодні треба ввечері самого лишить. Я боюся тепер😭
Силиконочка• 10 июля 2024
Ответ дляТихоЯ
Так, бідні тварини🥲
ЖивунаБагамах• 10 июля 2024
Ответ дляПарасюха
И я хочу блины. Но света нет.
Я когда был свет взбила, сейчас света нет
Замрійлива• 10 июля 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Чатжпт сказав, що є такі. )))
Ось його відповідь:
Кенія (Найробі): Завдяки високогірному розташуванню, середньорічна температура в Найробі зазвичай коливається від 15 до 25 градусів Цельсія.
Португалія (Мадейра): Острів Мадейра має м´який клімат протягом усього року, зі середніми температурами близько 16-22 градусів Цельсія.
Іспанія (Канарські острови): На Канарських островах клімат дуже м´який і стабільний, середні температури зазвичай коливаються від 18 до 24 градусів Цельсія.
Еквадор (Кіто): Місто Кіто, розташоване на великій висоті, має середньорічну температуру в діапазоні 10-20 градусів Цельсія, але відчувається як більш теплий через відсутність сильних сезонних коливань.
Колумбія (Медельїн): Медельїн відомий як ’місто вічної весни’ завдяки середнім температурам у діапазоні 16-24 градусів Цельсія протягом усього року.
Ось його відповідь:
Ламборджини• 10 июля 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
На морі сиджу) Літо - моя улюблена пора
Где это?
Мэри Попкинс• 10 июля 2024
Ответ дляСиликоночка
То кондер включите
Мороженная курица• 10 июля 2024
Ответ дляСиликоночка
Я також весь день до неї заглядаю. Хоча я сама жару переношу не погано. Більше набагато не люблю мороз і сніг.
Мэри Попкинс• 10 июля 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Испания, Тенерифе
ЯНаПэПэ• 10 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Блины жарю
І я млинців хочу.
Збираюся через 10 хвилин іти на кухню зварити суп, насмажити котлет та насмажити оладків з кабачків (вже всі овочі почищені, м´ясо перекручено).
А тут ви з вашими млинцями. Я ще вчора казала вдома, що млинців хочу.
Вам смачного.
Автор, від жари вся мокра. Вранці укладаю волосся, а вихожу на вулицю, закалую наверх волосся. В квартирі 30 - 31 градус.
Чекаю, коли буде прохолодніше.
Вам смачного.
Чекаю, коли буде прохолодніше.
Патика-мотика• 10 июля 2024
Вчера днем по делам часа 3 по солнцу бегала - чуть не сдохла. Дома потом до ночи отлеживалась, а потом пришлось ночью работать. Я и жара - несовместимы. Готовлю тоже ночью