Штора с кисточкой• Изменено 10 июля 2024
Как поступить в вуз мужчине 30 лет?
Хочу своего в вуз пристроить, у него только среднее-специальное, так что будет как раз первая вышка.
Какой сейчас алгоритм поступления? ЗНО нужно сдавать? Легко ли поступить на платное или даже там сейчас конкуренция на место огромная? Направление образования особо значения не имеет, как и престиж вуза, но хотелось бы что-то техническое, а не гуманитарное.
Багиня• 10 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Дети тянут, а взрослый мужик не потянет? Деньги есть на платное и на взятки, если вы об этом.
Я не об этом)
Штора с кисточкой
• 10 июля 2024
Ответ дляДлинноНожка
Все рівно тести всі пропустив ніякий заклад не буде себе підставляти
На следующий же год готовиться будет. А пока пусть дома посидит под моим каблуком я ему 5ю плойку купила, что не скучал.
Кашпо• 10 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Я думаю ответ очевиден. Я же сказала в начале темы, что не имеет значения ни вуз, ни профиль.
Так от почитайте мої відповіді.
Бо я саме працювала в коледжі по військовому обліку.
І робила відстрочки для студентів
Комиссия50%• 10 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Прикиньте, что вы приходите в больницу и спрашиваете о лечении а вам врач ’это ж вам нужно, я вам только намекну ’
Вот когда вам так непосредственно в приемной комиссии вуза ответят, вот тогда и будете сравнивать. А тут форум 🤷
Штора с кисточкой
• 10 июля 2024
Ответ дляКашпо
Так от почитайте мої відповіді.
І робила відстрочки для студентів
Я поняла ваш посыл, нужно идти не на первый курс, как после школы, а на 2-3й, как после колледжа. Повышение квалификации.
В таком случае ему никакие экзамены сдавать не нужно получается?
Кашпо• 10 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Кажу вам! Шукайте базовий коледж з співбесідою.
Щодо військовообоіклвого документа. Там доведеться домовлятись.
В минулому році ми приймали студентів за наказом, через Єдебо все як положено. А студенти до навчального року зобов´язувались надати во документ .
З 10 - 1 не надав, ми його відрахували
Багиня• 10 июля 2024
Ответ дляКашпо
Так от почитайте мої відповіді.
І робила відстрочки для студентів
Студенти були без ВОД?
Штора с кисточкой
• 10 июля 2024
Ответ дляКомиссия50%
Правильно. Тут форум называется ’советчица’, а не ’намекающие’
Кашпо• 10 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Ні! Ви просто вступаєте в коледж на 1 курс.
Вас можуть прийняти на базі середньої освіти, можуть на базі диплома кваліфікованого робітника.
Але так, просто співбесіда.
Все що вам потрібно буде зробити, домовитись з відділом кадрів про відстрочку во документа
Але так, просто співбесіда.
Штора с кисточкой
• 10 июля 2024
Ответ дляКашпо
Але так, просто співбесіда.
Он учился в заведении с названием ’ДНЗ Вище професійне училище ***’ - это разве не колледж? Колледж это что-то другое?
Кашпо• 10 июля 2024
Ответ дляБагиня
Студенти були без ВОД?
Практично у всіх були проблемні документи.
У кого прострочені, хтось стояв на обліку не за місцем проживання, хтось не змінив приписне на тимчасове. Хтось влк проходив.
Ми давал. Їм термін 2 місяці щоб надали оновлені документи.
Зовсім без во документа ми не приймали.
Моторошні троянди• 10 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Ні))) не так, прикиньте, що ви приходите в супермаркет і тако посеред залу, а як мені лікуватися і всі такі компетентні, ну обирайте!
Кашпо• 10 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Господи, та відкрийте диплом і почитайте.
В дії є диплом?
Якщо вище училище, то скоріш технікум і моя схема не прокатить
В дії є диплом?
Багиня• 10 июля 2024
Ответ дляКашпо
Зовсім без во документа ми не приймали.
А довідку по останній формі для оформлення відстрочки надавали студентам?
Штора с кисточкой
• 10 июля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Тут не супермаркет, а форум с разными обитателями. Если не разбираетесь в теме, то можно ее не открывать. Тот кто шарит - тот зайдет и ответит.
Штора с кисточкой
• 10 июля 2024
Ответ дляКашпо
В дії є диплом?
Ок. Сейчас найду диплом. В дии он не регался.
Кашпо• 10 июля 2024
Ответ дляБагиня
В минулому році була ф 20. Її надавали
Зараз просто скчували довідку з єдебо.
Так, звісно надавали нову довідку
Зараз просто скчували довідку з єдебо.
Так, звісно надавали нову довідку
Моторошні троянди• 10 июля 2024
Ответ дляКомиссия50%
Саме форум, а не компетентний континент. Справа серйозна, а ставлення як в дитсадку 🤦♀️
Комиссия50%• 10 июля 2024
Ответ дляБагиня
Студенти були без ВОД?
Так, минулого і позаминулого року точно можна було вступити без ВОД, але був певний строк, до якого треба було надати, інакше відраховували як такого, що не виконав умови зарахування. Чи залишилось таке цього року, не цікавилась.
Штора с кисточкой
• 10 июля 2024
Ответ дляКашпо
В дії є диплом?
Так, у него ’Тимчасове посвідчення війсковозообвзянного ’ от 2019 года.
И диплом кваліфікованного рабітника, здобув професію ’Адміністратор, Декоартор вітрин, Офісний службовець (бухгалтерія)’
Моторошні троянди• 10 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Ох, якби ж то! Але можете просто не читати те, на що «натякаю»…
Штора с кисточкой
• 10 июля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Та просто скиньте названия законов, а не про глину намекайте. Что я гуглить-то должна? ’Закон про глину’?
Кашпо• 10 июля 2024
Ответ дляКомиссия50%
Вже минулого року потрібно було повідомляти тцк про зарахування студентів протягом 5 днів.
Я просто в повідомленні вказувала данні з наявного в.о документа
Один студент був який оформлював приписное свідоцтво. Але фактично в нього не було во документа. То подавала до того тцк яке вказав студент як призовника. В усній формі пояснила що хлопець проходить влк. То проблем не було. Йому зробили приписне ф відразу відстрочку
Кашпо• 10 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Вважайте що виграли лотерею. Тепер шукайте коледж за співбесідою. ( Моя порада, дивіться на переміщені заклади освіти, вони всі дистанційно навчаються) І домовляйтесь про відстрочку з подачею документів.
Шукайте коледжі з недобором.
Штора с кисточкой
• 10 июля 2024
Ответ дляКашпо
Шукайте коледжі з недобором.
А мы сейчас в прифронтовом городе, в том, в котором он и учился.
Подойдет любой колледж или с определенными направлениями?
Кашпо• 10 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Вам головне вступити.іти туди куди беруть з вашими документами
Штора с кисточкой
• 10 июля 2024
Ответ дляКашпо
А что такое ’вступление по собеседованию’? Это значит можно без экзаменов и даже в этом году не поздно?
Кашпо• 10 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Так!
Моторошні троянди• 10 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Гугліть закон! Вашому є 30 років? Тоді вже пізно, все!
Навіть якщо чудом знайдете заклад що погодиться прийняти без актуальних документів, як робили ще минулого року.
Але пробуйте, ніхто не забороняє.
Моторошні троянди• 10 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Розʼяснення «совєту» від юриста:
Але раптом прям всі на шляху закриють очі і на відсутність необхідних документів,і на все інше, то чому б не спробувати