120-120-120 (не худею)• 10 июля 2024

Куда поехать с ребенком из Киева по Украине? (путешествия)

Накидайте, пожалуйста, идей куда можно поехать с ребенком по Украине. Ребенку 7 лет. Никогда никуда не выезжал кроме Львова и дачи. Живем в Киеве.
Садоводница• 10 июля 2024
Куди хочте. Всюди гарно і цікаво.
Я подорожі планую наступним чином.
( На 1 день)
1-2 достаремечательності, 1 заклад харчування ( цікавий) прогулянкова вулиця міста, і десь посидіти в тихому місці випити молочний коктейль .
А місто обирайте самі, Франківськ, Вінниця, Кам´янець, Коломия, Одеса
автор 120-120-120 (не худею) • 10 июля 2024
Ответ дляСадоводница
Куди хочте. Всюди гарно і цікаво.
Я подорожі планую наступним чином.
( На 1 день)
Класна схема! Дякую!
Садоводница• 10 июля 2024
З цікавинок. Можна поїхати в Рахів, з Рахова в Кваси. Гарна природа, гірські річки, смачнюща їжа
Садоводница• 10 июля 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Класна схема! Дякую!
Я люблю подорожувати. Нажаль бюджет і час обмежений тому доводиться продумувати маршрути.
От Львів мені відверто не по зубам.
А всі вище вказані міста ми з донечкою об´їздили. Вона дуже любить такі вилазки.
Вмію заміряти найкраще• 10 июля 2024
Львов, Каменец-Подольский, курорты в Карпатах. Но 7 лет , будет ли все это интересно.
Наталя -d6e7• 11 июля 2024
Світязь.Шацькі озера.